redakcja | 20 stycznia 2014, 20:16

To że gry Free to Play to żyÅ‚a zÅ‚ota każdy mógÅ‚ siÄ™ domyÅ›lić ale ile zarabiajÄ… gry to nie byÅ‚o do koÅ„ca widać, teraz możecie z Å‚atwoÅ›ciÄ… zobaczyć że sÄ… to setki milionów dolarów.
Na pierwszej pozycji CrossFire dziwna strzelanka którÄ… na tÄ… chwile trudno mi ogarnąć bo nigdy wczeÅ›niej o niej nie sÅ‚yszaÅ‚em, widziaÅ‚em na YT wiele materiaÅ‚ów z stron azjatyckich musi to być tam mocno popularne.
Na drugim miejscu League of Legend i tu nie ma mojego zdziwienia tego można byÅ‚o siÄ™ spodziewać. Później tytuÅ‚ znów mi nie znany a nastÄ™pne wszystkim dobrze znane czoÅ‚gi
Zdziwieniem jest WoW który zajÄ…Å‚ 7 miejsce czyżby to już jednak schyÅ‚ek? Trzeba jednak pamiÄ™tać że WoW ma pÅ‚atne dodatki i free to play tylko do 20 levelu później już trzeba pÅ‚acić.
A co was najbardziej dziwi na tej liście? A może nie jesteście zaskoczeni takim układem znacie wszystkie pozycje?
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu