FSR 2 w prawie 100 grach, FSR 1 w przeszło 200, a wersja 2.2 melduje się wyścigowo w FI 22 oraz Need for Speed Unbound

lubiegrac newsy hardware FSR 2 w prawie 100 grach, FSR 1 w przeszło 200, a wersja
FSR 2 w prawie 100 grach, FSR 1 w przeszło 200, a wersja 2.2 melduje się wyścigowo w FI 22 oraz Need for Speed UnboundTamer Adas | 11 grudnia 2022, 07:10

AMD oficjalnie pochwaliło się, że ich rozwiązanie technologiczne FSR 2 jest już obecne w prawie 100 grach, podstawowa wersja FSR w przeszło 200, natomiast wersja 2.2 wkrótce zamelduje się wyścigowo w FI 22 oraz Need for Speed Unbound

FidelityFX Super Resolution w obu wydaniach radzi sobie coraz lepiej, a dzięki działaniom korporacji kolejne tytuły oficjalnie wspierają to rozwiązanie, oferując graczom możliwość pozyskania dodatkowych klatek na sekundę, co jest niezwykle istotne szczególnie w przypadku słabszych konfiguracji.

Zapoznaj się również z: AMD FidelityFX Super Resolution 2.0 (FSR 2) to kolejna, jeszcze lepsza technologia zwiększającą wydajność kart graficznych

W przypadku wersji podstawowej, mamy już do czynienia ze wsparciem obejmującym aż... 226 gier, a jakby tego było mało, wersja 2.0 (i późniejsze wydania 2.X) obsługują aż 97 tytułów od niedawnego startu!

Przy okazji najnowszego wydania 2.2 w popularnym teście 3DMark oficjalnie zagościł specjalny test: FSR Feature Test, za którego sprawą gracze mogą sprawdzić to rozwiązanie w kilku ustawieniach oraz trybach działania.

Przy tej okazji AMD pochwaliło się, że w styczniu 2023 roku oficjalnie FSR 2.2 pojawi się poprzez aktualizacje w dwóch grach wyścigowych z minionych miesięcy: F1 22 oraz Need for Speed Unbound.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners