Funcom nawiązał współpracę z Eleon stając się wsparciem i opiekunem gry Empyrion

lubiegrac news Funcom nawiązał współpracę z Eleon stając się wsparciem i opiekunem gry Empyrion
Funcom nawiązał współpracę z Eleon stając się wsparciem i opiekunem gry EmpyrionTamer Adas | 15 stycznia 2024, 11:35

Oficjalnie firma Funcom zdecydowała się ogłosić, że na mocy współpracy ze studiem Eleon Game Studios, stała się partnerem oraz wsparciem dla zespołu, rozwijającego grę o przetrwaniu Empyrion. Propozycja w ten sposób ma niebawem sporo zyskać.

Kilka dni temu korporacja Funcom zdecydowała się oficjalnie ogłosić, że nawiązała współpracę z niezależnym studiem Eleon Game Studios, w wyniku czego doszło do sporego wsparcia gry Empyrion.

Twórcy dzięki partnerstwu mogą się skupić na zasadniczej prace nad projektem, który już 6 lutego doczeka się pierwszego dodatku z szeregiem nowości oraz atrakcji, które wcześniej nie były dostępne.

Produkcja w ostatnim czasie zawodziła oczekiwania społeczności, ale być może trend w najbliższych tygodniach oraz miesiącach się poprawi wraz z doświadczeniem oraz opieką Funcomu, który ostatnimi laty wyspecjalizował się w dziedzinie gier o przetrwaniu.

Galaktykę czekają trudniejsze czasy, gdyż na horyzoncie już powoli jawi się nowe zagrożenie w postaci niemal niezniszczalnego organizmu, który powoduje, że zagłada ludzkości może stać się faktyczna. Przejmowanie kontroli sprawia, że wielka niewola zbliża się wielkimi krokami...

Przeczytaj też:

 

Współpraca z zespołem Eleon Game Studios to prawdziwy przywilej ‒ powiedział Erling Ellingsen, dyrektor ds. marketingu w Funcom. ‒ Jako twórca i wydawca gry survivalowej z otwartym światem, Empyrion był ulubioną grą wielu osób w Funcom i jesteśmy podekscytowani możliwością pomocy Eleon w rozszerzeniu tego uniwersum. Nie tylko z Dark Faction, ale także z jeszcze większymi rzeczami w przyszłości. -

Moim zdaniem Empyrion - Galactic Survival nie osiągnął jeszcze pełnego potencjału. Dzięki głębokiemu doświadczeniu Funcom w grach survivalowych i kosmicznych, są oni idealnym partnerem, który pozwoli nam skalować uniwersum Empyrion do pełnej oryginalnej wizji z dużym krokiem w górę pod względem jakości. Jesteśmy naprawdę zachwyceni i dumni ze współpracy ze wspaniałym zespołem Funcom nad tym, co nas czeka! - wspomniał Eric Lucas, jeden z założycieli Eleon Game Studios.

Empyrion - Galactic Survival zadebiutowało 5 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners