Fundacja Indie Games Polska otwiera swoją strefę na Poznań Game Area 2023 dla niezależnych twórców

lubiegrac newsy hardware Fundacja Indie Games Polska otwiera swoją strefę na Poznań
Fundacja Indie Games Polska otwiera swoją strefę na Poznań Game Area 2023 dla niezależnych twórcówTamer Adas | 16 września 2023, 14:15

Fundacja Indie Games Polska oficjalnie ogłosiła, że otwiera swoją strefę na Poznań Game Arena 2023 dla niezależnych twórców, którzy chcieliby zademonstrować swój tytuł graczom, a nie dysponują obecnie środkami na własną przestrzeń podczas targów.

Fundacja Indie Games Polska zaprasza twórców na swoje stanowisko

Do 18 września zainteresowani twórcy niezależni mogą zgłaszać swoją chęć skorzystania z zaproszenia, jakie Fundacja Indie Games Polska kieruje w stronę niezależnych studiów oraz autorów, którzy nie mogą sobie pozwolić na własną przestrzeń podczas najbliższych targów PGA.

W zeszłym roku podczas imprezy na miejscu zgromadziło się niemalże 50 tysięcy osób, wśród których nie zabrakło także dziennikarzy, inwestorów oraz wydawców, próbujących wypatrzyć prawdziwe perełki przed pozostałymi.

Zapoznaj się także z: Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?

Do kogo skierowana jest oferta na PGA 2023?

Przestrzeń oraz dwie katy wystawcy to pakiet, który skierowany jest do autorów tworzących swoje projekty "po godzinach", w zasadzie amatorsko czy samodzielnie zarówno prywatnie, jak i rozwijając je akademicko. Z tego też względu profesjonalne studia nie zostaną dopuszczone.

Zapisy i zgłoszenia są dostępne do 18 września do godziny 15:00, po czym specjalna komisja zbierze się, oceni poszczególne materiały z rozgrywki, pomysł na grę oraz ewentualną stronę internetową, aby wybrać szczęśliwców, którzy będą mogli skorzystać z oferty.

Kiedy odbędzie się Poznań Game Arena 23?

Targi PGA 2023 odbędą się w terminie  6 - 8 października 2023 r. w Poznaniu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: indie, fundacja, targi, pga,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners