Fundacja: sezon 2, serial od Apple TV+ pokazany na pełnym zwiastunie epickiej opowieści sci-fi

lubiegrac newsy filmowe Fundacja: sezon 2, serial od Apple TV+ pokazany na pełnym zwiastunie epickiej opowieści sci-fi
Fundacja: sezon 2, serial od Apple TV+ pokazany na pełnym zwiastunie epickiej opowieści sci-fiAgata Dudek | 19 czerwca 2023, 08:00

Fundacja: sezon 2, serial od Apple TV+ pokazany na pełnym zwiastunie epickiej opowieści sci-fi. Premiera serialowej kontynuacja przewidziana na lipiec. 

Fundacja, dobrze oceniany serial platformy od Apple, której drugi sezon na platformie Apple TV+ już za niecały miesiąc, została pokazana na kolejnym, tym razem pełnym zwiastunie, prezentującym epickie science-fiction. 

O czym jest Fundacja: sezon 2?

Fabuła serialu Fundacja skupia się na historii rozgrywającej się po upadku Galaktycznego Imperium, kiedy to grupa wyrzutków stara się ocalić ludzkość, rozgrywając się w drugim sezonie wiele lat po pierwszej części. Wtedy to zło stara się zniszczyć imperium od środka. Bohaterami tej serii są Harim, Gaal i Salvosie. Oni to odkrywają kolonie ludzi posiadających wyjątkowe zdolności, którzy mogą być groźni dla wszystkich innych. 

Zapoznaj się również z: Problem trzech ciał, nowy serial sci-fi Netfliksa, od producentów Gry o tron pokazany na zwiastunie

Obsada Fundacja: sezon 2

W obsadzie serialu Fundacja znaleźli się: Jared Harris (Czarnobyl, Carnival Row), Laura Birn (Eden, W co grają ludzie), Lee Pace (Bodies Bodies Bodies), Lou Llobell (Voyagers), Leah Harvey (Nędznicy), Terrence Manoraz, Cassian Bilton, Lee Pace. W nowym sezonie pojawi się Isabella Laughland, Ella-Rae Smith, Kulvinder Ghir, Holt McCallany, Ben Daniels, Dimitri Leonidas, Rachel House, Nimrat Kaur.

Twórcami serialu są David S. Goyer i Josh Friedman. Reżyserami serialu są: Roxann Dawson, Jennifer Phang, Andrew Bernstein, David S. Goyer, Rupert Sanders.

Odcinki Fundacja: sezon 2

Serial Fundacja liczy sobie, jak na ten moment dwa sezony. Każdy z nich składa się z 10 odcinków. 

Przeczytaj także: Problem trzech ciał, nowy serial sci-fi Netfliksa, od producentów Gry o tron pokazany na zwiastunie

Kiedy zadebiutuje Fundacja: sezon 2?

Fundacja: sezon 2 zadebiutuje na platformie Apple TV+  14 lipca 2023 roku. Wtedy pojawi się pierwszy odcinek. Kolejne będą pokazywane, pojawiać się będą o tydzień. 

Zwiastun Fundacja: sezon 2

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners