Gamedec Definitive Edition trafi za darmo na komputery już za niecałe dwa tygodnie!

lubiegrac news Gamedec Definitive Edition trafi za darmo na komputery już za niecałe dwa tygodnie!
Gamedec Definitive Edition trafi za darmo na komputery już za niecałe dwa tygodnie!Tamer Adas | 18 września 2022, 17:05

Gamedec od Anshar Studios doczekało się zapowiedzi zupełnie nowego wydania: Definitive Edition, które zagości na komputery już w końcówce września bieżącego roku wraz z zestawem nowości oraz zawartości.

Polski zespół Anshar Studios zdecydował się zapowiedzieć, że ich ostatnia gra Gamedec doczekała się nowego wydania w postaci Definitive Edition. Ulepszone wydanie pojawi się na komputerach osobistych już 29 września we wszystkich sklepach.

Przeczytaj również z:

 

Fani zupełnie za darmo otrzymają pakiet poprawek, aktualizacji oraz natychmiastowy dostęp do nowej zawartości. Posiadacze gry na konsolce Nintendo Switch, będą mogli sprawdzić DE już za kilka tygodni. Fani z Japonii w ramach Definitive Edition mogą liczyć dodatkowo na pełne, tekstowe tłumaczenie.

Autorzy nie zamierzają pozostawić gry bez dalszego wsparcia, cały czas starając się dodać coś ekstra, nie wspominając już o kolejnych wydaniach konsolowych, które są upragnione przez część społeczności.

Gra Gamedec prezentuje graczom autorską wizję Warsaw City XXII, autorstwa Marcina Przybyłka, w którym nasz bohater pełni rolę detektywa, który musi wkraczać do poszczególnych cyfrowych światów, próbując naprawić błędy w kodzie czy zająć się sprawami kryminalnymi przyszłości.

Gamedec ukazało się rok temu, 16 września 2021 roku na komputerach osobistych. Gra zagościła 1 lipca 2022 roku na Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Gamedec
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners