Gamers2 zwycięzcą Gran Derbi Polska

lubiegrac news Gamers2 zwycięzcą Gran Derbi Polska

Tamer Adas | 26 lutego 2015, 21:40

Przed chwilą zakończył się pojedynek dwóch najlepszych Polskich drużyn w Counter Strike: Global Offensive, którego zwycięzcą został zespół Gamers2. Trzeba przyznać, że mecz był piekielnie emocjonujący, wynik zmieniał się cały czas by ostatecznie przechylić się na stronę G2 (16:14).

gamers2_csgo

Na takie pojedynki czekają wszyscy fani, mecz trzymał wysoki poziom mimo, że Virtus.pro słabo weszli w mecz, przez co znacząco przegrywali. Następnie do mocnej pogoni ruszyli gracze dowodzeni przez TaZa, który w tym meczu świetnie się prezentował.

Pogoń była zdecydowanie skuteczna, czego efektem było prowadzenie do przerwy drużyny ''Virtusów'', co po początku było nie do pomyślenia. W drugiej połowie, mecz był piekielnie wyrównany i przewaga nie utrzymywała się na długo.

Gratulacje zdecydowanie należą się dla team'u Gamers2 za wytrzymanie końcówek, w których błyszczał szpero, który pięć pojedynków 1 vs 1 w najważniejszych momentach pojedynków. Nie wolno zapominać o Virtus.pro, którzy miejmy nadzieje będą przygotowania do turnieju ESL One w Katowicach, gdzie na pewno pojawi się presja jak i wielkie wsparcie fanów.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!