GDC 2020 zostało przesunięte, ponadto powstał fundusz wsparcia!

lubiegrac news GDC 2020 zostało przesunięte, ponadto powstał fundusz wsparcia!
GDC 2020 zostało przesunięte, ponadto powstał fundusz wsparcia!Tamer Adas | 4 marca 2020, 22:05

Konferencja Game Developers Conference 2020 (GDC 2020) została oficjalnie przesunięta i ma nowy okres, w międzyczasie powstał specjalny fundusz wsparcia.
 
W ciągu ostatnich dni wydarzenie doczekało się wielu zwrotów akcji oraz ogłoszeń, które trafiały w twórców, po czym zdecydowano się podjąć drastyczną decyzję. Jej efektem było przesunięcie imprezy na lato 2020 roku.
 
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, w związku z czym spodziewać się możemy większej ilości analiz wieści związanych z okresem chociażby targów E3 2020 oraz ogłoszeń, które tam mogą nastąpić.
 
Koronawirus okazał się zbyt mocnym graczem, aby ryzykować wielkie spotkanie oraz możliwość rozszerzenia się zasięgu oddziaływania wirusa.
 
W związku z wcześniejszymi wydarzeniami podjęto inicjatywę GDC Relief Fund, która stanowi fundusz wsparcia dla niezależnych studiów oraz twórców, którzy wykosztowali się na wyjazd i niestety nie trafili na miejsce.
 
 
W związku z czym wiele firm zdecydowało się wspólnie zapewnić środki, dzięki którym strata nie będzie aż tak bardzo odczuwalna. Wobec wydarzeń minionych tego typu akcja okazuje się tym bardziej cenna.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: fot. Hello I

Tagi: gdc,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners