Gęsia skórka będzie mieć kontynuację. Twórcy potwierdzają, że doczekamy się kolejnych odcinków

lubiegrac newsy filmowe Gęsia skórka będzie mieć kontynuację. Twórcy potwierdzają
Gęsia skórka będzie mieć kontynuację. Twórcy potwierdzają, że doczekamy się kolejnych odcinkówAgata Dudek | 21 października 2023, 08:00

Gęsia skórka, serial bazujący na  powieściach R.I. Stine'a, mający swoją premierę już w dwóch filmach, produkcja Hulu i Disney+ staje się coraz bardziej popularny i wielu widzom przypadł do gustu. Wprawdzie emisja pierwszego sezonu właśnie trwa, a na finhał sezonu poczekamy jeszcze cztery tygodnie, już pojawiają się pytania o jego kontynuację. Jak się okazuje, możemy być o nią spokojni. 

 Gęsia skórka to horror, ale w komediowym stylu, który zyskuje coraz większą popularność, na tyle, by znaleźć się w Top 10 seriali w tygodniu od 9 do 15 października. Serial, który wielu widzom przypadł do gustu trwa w pierwszym sezonie. Ale już dziś wiemy, że doczeka się zapewne nie tylko drugiego, ale i kolejnych serii. 

O czym jest Gęsia skórka?

Fabuła serialu Gęsia skórka opiera się, jak już wspominaliśmy na powieściach, dając twórcom wielkie możliwości rozwinięcia opowieści, która skupia się na opowieści o pięciu licealistów. Pewnego dnia postanawiają przyjrzeć się bliżej tragicznej śmierci nastolatka, Harolda Biddle'a, który zginął w pożarze domu, trzydzieści lat wcześniej. Wraz z zagłębianiem się w tajemnice owej śmierci, nastolatkowie odkrywają mroczne sekrety swoich rodziców, ich równie mroczną przeszłość. 

Zapoznaj się również z: Ostatni, 27. sezon ESL Mistrzostw Polski 2023 wystartuje za kilka dni, rozgrywając się już w CS-sie 2!

Obsada Gęsia skórka

W obsadzie Gęsia skórka znaleźli się: Justin Long jako Nathan Bratt, Zack Morris jako Isaiah, Miles McKenna jako James, Isa Briones jako Margot, Ana Yi Puig jako Isabella, Will Price jako Jeff, Rachael Harris jako Nora, Rob Huebel jako Colin.

Serial został stworzony przez Roba Lettermana, który jest jego współscenarzystą, producentem oraz reżyserem pierwszego odcinka i Nicholas Stollera, a także Neala H. Moritza

Odcinki Gęsia skórka

Serial  Gęsia skórka w pierwszym sezonie liczy sobie 10 odcinków. Sześć możemy już oglądać na Disney+, cztery czekają na swoją premierę w każdy kolejny piątek. 

Sezony Gęsia skórka

Serial  Gęsia skórka jak na razie dostępny jest w jednym, pierwszym sezonie. Pierwszych sześć odcinków mamy już za sobą. Kolejne pojawiać się będą co tydzień. Opowieść nie zakończy się jednak jedynie na pierwszym sezonie.

Twórcy, jak już wspominaliśmy planują znacznie więcej odcinków, co wróży że są plany na kolejne sezony, być może drugi i trzeci. Twórcy serialu, jego producenci Conor Welch i Pavun Shetty, podzielili się serwisowi ComicBook, w wywiadzie, że doczekać się możemy wielu sezonów. 

Przeczytaj także: Netflix drożeje! Platforma podnosi ceny mimo sporych zysków związanych z blokadą współdzielenia kont

Kiedy zadebiutuje Gęsia skórka?

Gęsia skórka zadebiutował na Disney+ 13 października 2023 roku. Obecnie dostępnych jest 6 odcinków, cztery kolejne pojawiać się będą w każdy piątek. 

Zwiastun Gęsia skórka

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Disney+

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners