One More Level spokojnie zarabia na Ghostrunnerze 2! Poznaliśmy tytuł polskiego cyberpunkowego hitu

lubiegrac news One More Level spokojnie zarabia na Ghostrunnerze 2! Poznaliśmy
One More Level spokojnie zarabia na Ghostrunnerze 2! Poznaliśmy tytuł polskiego cyberpunkowego hituTamer Adas | 28 listopada 2023, 17:45

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Ghostrunner 2 zaliczył udaną premierę, zarabiając na siebie oraz studio One More Level zaledwie kilka dni po premierze. Cyberpunkowy hit poradził sobie świetnie oraz naturalnie staje się coraz ważniejszą marką także dla całego 505 Games.

Serwis bankier.pl przytoczył szacunki opublikowane przez studio One More Level dotyczące wyników finansowych uzyskiwanych przez drugiego Ghostrunnera. Jak się okazuje, do 31 października tytuł uzyskał przeszło 22,2 miliona złotych. Propozycja już teraz na siebie zarabia.

Zgodnie z ocenami budżet tytułu wyniósł 16,7 miliona złotych, w związku z czym produkcja już teraz zarabia na siebie. Do końca minionego miesiąca mowa była o zyskach brutto na poziomie 7,7 milionów złotych przy przychodzie 24,4 milionów.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Pamiętajmy o tym, że... przecież tytuł ukazał się 26 października, zatem po dosłownie kilku dniach kontynuacja już zarabiała na siebie oraz umożliwiła spokojne przejście autorów do kolejnych projektów oraz procesu wsparcia gry o kolejne aktualizacje i rozszerzenia.

505 Games będące tym razem samodzielnym wydawcą również może być zadowolone z wyników, szczególnie spoglądając na to, że jej spółka matka zanotowała trudniejszy czas i mocniej skupi się na znanych IP z własnego portfolio. To może być także sygnał, że współpraca z naszymi rodakami stanie się dla włoskiej spółki istotniejsza.

Po dwóch dobrych częściach naturalnym staje się, że Ghostrunner jako marka będzie jednym z flagowych produktów obok Assetto Corsa, które mają pozwolić wydawnictwu przetrwać najbliższe, trudne miesiące oraz prawdopodobną recesję.

Dziś, Ghostrunner 2 zalicza premierę - 26 października 2023 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Krakowska spółka One More Level S.A. notowana jest na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/One-More-Level-szacuje-przychody-z-podstawowej-wersji-gry-Ghostrunner-2-na-22-2-mln-zl-8652377.html

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners