Gigantyczny sukces bety CoD Modern Warfare II (2022) zapowiada kolejną udaną premierę Activision!

lubiegrac e-sport Gigantyczny sukces bety CoD Modern Warfare II (2022) zapowiada kolejną udaną premierę Activision!
Gigantyczny sukces bety CoD Modern Warfare II (2022) zapowiada kolejną udaną premierę Activision!Tamer Adas | 29 września 2022, 06:00

Gigantyczny sukces ostatnich beta testów CoD Modern Warfare II (2022) może... zadziwić sporą część graczy, gdyż najwyraźniej nowy reboot może okazać się kolejnym, bestsellerowym hitem w ofercie Activision, które może się pochwalić sukcesem nawet mobilnego Warzone Mobile!

Wiele wskazuje na to, że seria Call of Duty już niebawem doczeka się kolejnego, wielkiego sukcesu, jakim może stać się premiera Call of Duty Modern Warfare 2 z tego roku. Jak się okazuje najnowsza odsłona, a w zasadzie jej beta testy stanowią wskazówkę, że debiut okaże się sporym sukcesem.

Zapoznaj się także z:

 

Za sprawą otwartych beta testów, Activision zgromadziło na wszystkich platformach szereg rekordów, obejmujących liczby największej ilości graczy, największej ilości godzin rozegranych oraz największej ilości rozegranych meczów, co w zasadzie można już dopisywać do listy rekordów.

To szczególnie dobry dla wydawcy prognostyk nie tylko przed debiutem odświeżenia Modern Warfare, ale także przed nadciągającym debiutem Warzone 2.0, co nastąpi w drugiej połowie listopada. To może być niezwykle udana jesień, w historii całej marki.

Niedawno jeszcze przypominany mobilny projekt w postaci Call of Duty Warzone Mobile (zmierzający na 2023 rok) może się pochwalić liczbą przeszło 15 milionó rejestracji, co... stanowi bezwzględny rekord jakiejkolwiek produkcji wyprodukowanej i wydanej przez Activision, Blizzard czy King Mobile. 

Debiut Call of Duty Modern Warfare 2 reboot ma zaliczyć premierę 28 października 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, na komputerach osobistych, Xboxach One, Xboxach Series S oraz Xboxach Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners