Glorious Gaming Model wypuściło dwie myszki O 2 PRO & Model D 2 PRO w Polsce!

lubiegrac newsy hardware Glorious Gaming Model wypuściło dwie myszki O 2 PRO & Model D 2 PRO w Polsce!
Glorious Gaming Model wypuściło dwie myszki O 2 PRO & Model D 2 PRO w Polsce!Tamer Adas | 8 listopada 2023, 12:25

Marka Glorious Gaming wprowadziła na polski rynek dwie zupełnie nowe myszki dla graczy - Model O 2 PRO & Model D 2 PRO w Polsce, wprowadzający znakomitą jakość oraz zupełnie nowy poziom komfortu i precyzji. Czego się można spodziewać po nowych propozycjach?

Glorious Gaming Model O 2 PRO & Model D 2 PRO w Polsce - opis myszki

Gracze mogą wyposażyć się w model skierowany nie tylko do fanów strzelanek, ale także i dla wielbicieli tytułów z gatunku MOBA, oferujący wyższy poziom satysfakcji z użytkowania. Projektanci zadbali o dobrą wagę, błyskawiczną reakcję oraz trwałość z zachowaniem sporej elegancji obudowy.

Przeczytaj też: Nowe monitory 4K dla graczy wkrótce zadebiutują. Co oferują modele AOC GAMING U27G3X/BK i U32G3X/BK?

Model O 2 PRO z 57 g czy Model D 2 PRO 4K/8KHz Edition z 62 g zaoferują nam nie tylko niską wagę, ale i dobre jej rozłożenie i możliwości. Celem było zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz płynności ruchu, aby podczas długich sesji nie odczuwać zmęczenia.

We wnętrzu odnajdziemy między innymi czujnik BAMF 2.0 z wynikiem na poziomie 650 IPS oraz rozdzielczością 26000 DPI, świetnie uzupełniającymi się o wytrzymałość przełączników wynoszących 100 milionów kliknięć.

Jednostki 4K/8KHz zapewniają nam pracę z odświeżaniem 2 000 Hz do 4 000 Hz w trybie bezprzewodowym oraz imponujące 8 000 Hz w trybie przewodowym, co w połączeniu z opcjami personalizacji aplikacji Glorious CORE dostarcza nam większą porcję zadowolenia z użytkowania.

Cena i data premiery Glorious Gaming Model O 2 PRO & Model D 2 PRO w Polsce

Nowości Glorious Gaming możemy zakupić w Polsce w cenie: O 2 PRO i Model D 2 PRO to wydatek 499 złotych, natomiast za Model O 2 PRO w edycji 4K/8KHz oraz Model D 2 PRO 4K/8KHz zapłacić należy 639 złotych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners