God of War Ragnarok doczeka się sporego dodatku? Rozszerzenie od Santa Monica ma być w zaawansowanym etapie prac!

lubiegrac news God of War Ragnarok doczeka się sporego dodatku? Rozszerzenie
God of War Ragnarok doczeka się sporego dodatku? Rozszerzenie od Santa Monica ma być w zaawansowanym etapie prac!Tamer Adas | 27 sierpnia 2023, 16:05

Czy zeszłoroczny hit God of War Ragnarok doczeka się wydania sporego dodatku? Sony Santa Monica ma być w zaawansowanym etapie prac nad rozszerzeniem, które może okazać się pewną zmianą sposobu działania japońskiej korporacji.

Zgodnie z opublikowanymi w sieci plotkami Sony Santa Monica i Sony Interactive Entertainment mają przygotowywać spory dodatek do gry God of War Ragnarok, która ma oficjalnie zadebiutować za pewien czas. Zgodnie z doniesieniami, prace są na dość zaangażowanym etapie.

W ostatnich latach flagowe studia Sony raczej unikały wydawania dodatków lub skupiały się na pojedynczych wydaniach, aby móc je ubrać z wersją podstawową w wydania premium, przygotowane z pomniejszymi atrakcjami.

Zapoznaj się także z: Top 10 gier bazujących na mitologiach - Jakie tytuły najlepiej poradziły sobie z taką tematyką? Jakie mitologie wykorzystano?

Wieści przekazał The Snich, względem którego w ostatnich miesiącach pojawiały się różne negatywne komentarze. Niemniej wciąż zdarza mu się jako bezwzględnie pierwszemu ujawniać plany Sony w poszczególnych sferach.

Zgodnie z jego doniesieniami dodatek ma być ukończony w mniej więcej 60%, dostarczając graczom rozwinięcie świata oraz rozgrywki, mocno osadzone we wcześniej opracowanych mechanikach, czego wzorem były przygody Milesa Moralesa oraz Burning Shores do Horizon Forbidden West.

Hitowe God of War Ragnarok zadebiutowało 9 listopada 2022 roku. Gra jest dostępna na PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2023/08/rumour-god-of-war-ragnarok-dlc-expansion-deep-in-development-for-ps5

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners