Nadchodzący symulator na bazie marki Pogromcy Mitów ma już datę premiery, a nawet od czwartku także darmowy prolog The First Experiment
Movie Games oraz studio Byte Barrel zdecydowały się ujawnić, że już 8 czerwca będziemy się mogli zapoznać z pełną wersją nadchodzącej gry na bazie licencji popularnego serialu MythBusters, w Polsce znanego jako Pogromcy Mitów.
Przeczytaj też:
- Precognition zmieni przyszłość gracza w nowym horrorze FMV
- Phantom Blade Zero z doświadczeniem twórców Johna Wicka
- Prawie 20 minut rozgrywki z Phantom Blade Zero już 17 sierpnia
Wielbiciele eksperymentów będą się mogli zapoznać z produkcją znaną z anten stacji Discovery, tym razem samodzielnie testując, co jest prawdą, a co zwykłymi pogłoskami czy branżowymi, powielanymi mitami.
Po udanej zeszłorocznej kampanii nadszedł czas na premierę, która swoją drogą będzie kolejną stojącą przed wspomnianą polską ekipą Byte Barrel, która ledwie na początku kwietnia wypuściła pełną wersję nowoczesnej, staroszkolnej strzelanki Forgive me Father.
Jeżeli zainteresowała Was gra, to już teraz możecie się zapoznać z darmowym prologiem MythBusters: The First Experiment, oferującym dobry przedsmak pełnej wersji symulatora.
MythBusters: The Game ma zadebiutować 8 czerwca 2022 roku na komputerach osobistych.
Wydawca – Movie Games S.A. notowane jest na parkiecie NewConnect.
Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
