Gracze spędzili w Dziedzictwie Hogwartu już ponad 400 milionów godzin! Twórcy chwalą się nowymi wynikami

lubiegrac news Gracze spędzili w Dziedzictwie Hogwartu już ponad 400
Gracze spędzili w Dziedzictwie Hogwartu już ponad 400 milionów godzin! Twórcy chwalą się nowymi wynikamiMaciej Gaffke | 15 marca 2023, 20:00

Twórcy Dziedzictwa Hogwartu zaprezentowali kilka ciekawych statystyk graczy. Dzięki nim można poznać m.in. czas spędzony w grze. Okazuje się, że wielbiciele tytułu byli obecni w szkole magii łącznie ponad 400 milionów godzin.

Dziedzictwo Hogwartu bez wątpienia okazało się wielkim sukcesem dla Avalanche Studios oraz Warner Bros. Interactive. Tytuł był najchętniej pobieraną grą z PlayStation Store w lutym zarówno w Ameryce Północnej, jak i Unii Europejskiej, a sama premiera produkcji pobiła wyniki gry z serii Call of Duty wydawane od 2017 roku.

Twórcy kontynuują przekazywanie dobrych informacji i niedawno opublikowali kilka wybranych statystyk z gry, które szczególnie powinny zaciekawić graczy. Okazuje się, że fani spędzili w rozgrywce już ponad 400 milionów godzin, wyhodowali 674 miliony magicznych roślin, sporządzili 405 milionów porcji eliksirów, a także wyeliminowali ponad 2 miliardy czarnoksiężników.

Zapoznaj się także z: Hard in the Paint zwyciężyło w najeździe Źródło Koszmarów w Destiny 2 Upadku Światła, Lost Ark i Conan Exiles z aktualizacją - Krótkie Info

Trzeba przyznać, że to zestawienie naprawdę robi wrażenie. Zaznaczmy, że produkcja jest dostępna na razie wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach najnowszej generacji. Gra trafi też na Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, co powinno przyczynić się do jeszcze lepszych wyników.

Dziedzictwo Hogwartu zadebiutowało 10 lutego 2023 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5. Tytuł zmierza też na Xbox One, Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://exputer.com/news/games/406-million-hour-hogwarts-legacy/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners