Super ofensywa Helldiversów? Nowy komunikat zachęca do całkowitego wyeliminowania Automatów z planszy Helldivers 2!

lubiegrac news Super ofensywa Helldiversów? Nowy komunikat zachęca do
Super ofensywa Helldiversów? Nowy komunikat zachęca do całkowitego wyeliminowania Automatów z planszy Helldivers 2!Tamer Adas | 27 marca 2024, 07:15

Czy wszyscy gracze Helldivers 2 wyeliminują całkowicie Automatony?! Najnowsze ogłoszenie Major Order wyznacza fanom cel! Operacja Swift Disassembly może doprowadzić do całkowitej wygranej względem tej frakcji.

Poprzez najnowszy komunikat Major Order Arrowhead Game Studios i Sony Interactive Entertainment zachęcają fanów Helldivers 2 do podjęcia się kolejnego sporego wyzwania. Trzeba oddać autorom, że mocno wierzą w swoją społeczność oraz jej skuteczność!

W końcu mało kto, by się zdecydował namawiać graczy do tego, aby tym razem fani zaatakowali i odzyskali "dla demokracji!" ostatni sektor, w którym dominują wciąż Automatony! To oznaczałoby całkowite wyeliminowanie tego stronnictwa z obecnej rozgrywki.

Przeczytaj też:

 

Misja Swift Diassembly może okazać się pod wieloma względami historyczna, gdyż za jej sprawą istnieje niemała szansa na to, że społeczność wyeliminuje jedną z wrogich frakcji. Powiedzmy sobie szczerze, że rzadko w którym tytule to się zwyczajnie zdarza.

Gdyby do tego doszło możemy być pewni, że jeszcze bardziej wzmocni to oczekiwania na wprowadzenie kolejnego stronnictwa, którego od dnia premiery brakuje wszystkim. Być może Arrowhead ma coś w zanadrzu...

 

 

Wieloosobowe Helldivers 2 można ogrywać od 8 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/helldivers-2s-newest-major-order-wants-players-to-eliminate-all-automatons

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners