Wyciekła grafika potwierdzająca bohaterów Assassin's Creed Shadows

lubiegrac news Wyciekła grafika potwierdzająca bohaterów Assassin's Creed Shadows
Wyciekła grafika potwierdzająca bohaterów Assassin's Creed ShadowsTamer Adas | 15 maja 2024, 11:15

Przed dzisiejszym pokazem wyciekła grafika potwierdzająca głównych bohaterów gry Assassin's Creed Shadows! Potwierdziły się pogłoski o tym, kogo Ubisoft zdecydował się wyznaczyć na najistotniejsze twarze swojej przygody osadzonej w Japonii

Już dziś rozpocznie się promocja najnowszej odsłony serii Assassin's Creed, tymczasem niemalże już tradycyjnie w sieci pojawiają się materiały, które miały ujrzeć światło dzienne dopiero po wypuszczeniu pierwszego pełnoprawnego zwiastuna gry.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Najnowsze materiały zachowują wizualną spójność z wcześniejszymi grafika oraz jednoznacznie potwierdzają, że ponownie do czynienia będziemy mieli z dwójką bohaterów. Czarnoskórym samurajem Yasuke oraz młodą i pragnącą zemsty shinobi Naoe.

Ubisoft w ten sposób wpisuje się w niedawno rozpoczęty trend zajmowania się postacią wojownika, który posługiwał Nobunadze. Można czuć już teraz spore ryzyko, że bardzo szybko korporacje spowodują przejedzenie się tym tematem.

W zasadzie nie mozna mieć do francuskiej korporacji o ten aspekt pretensji, niemniej wpisywanie się w trendy bywa niezwykle niezręczne dla każdej ze stron. Ubisoft już dziś pozna pierwsze opinie graczy, co będzie dla wszystkich sygnałem sugerującym, czego będzie się można spodziewać aż do listopadowego debiutu gry...

Niezwykle wyczekiwane Assassin's Creed Shadows nie ma daty premiery. Tytuł zmierza zapewne na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners