Gratka dla fanów gier RETRO już niedługo pojawi się na konsolach

lubiegrac news Gratka dla fanów gier RETRO już niedługo pojawi się na konsolach
Gratka dla fanów gier RETRO już niedługo pojawi się na konsolachUszaak | 18 stycznia 2019, 05:55

Oniken: Unstoppable Edition zadebiutuje na wiosnę(aktualnie brak konkretnej daty) na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na Nintendo Switch zawita wcześniej, ponieważ w sklepach pojawi się od 8 lutego. 
 
Niezależne wydawnictwo Digerati oraz deweloper JoyMasher zapowiedzieli premierę gry platformowej akcji w stylu retro. Wersja na Switcha będzie przez krótki czas po premierze oferowana ze zniżką 20%. Ponadto każda osoba kupująca grę Oniken: Unstoppable Edition na konsolę Nintendo otrzyma 10% rabatu na Odallus: The Dark Call, która również została wyprodukowana przez studio JoyMasher. Premiery gry będzie się zbiegać z przybyciem Oniken.  Wesja "Unstoppable Edition" poszerza zakres wyzwań Onikena, wzbogacając grę o nowe elementy rozgrywki i poziomów, a także udoskonaloną grafikę. 
 
RockPaperShotgun – „Miałem świetną zabawę, a gra jest tak autentyczna, jak wskazuje na to jej wygląd. Raz po raz ginąłem na drugim poziomie, niczym w każdej tego rodzaju grze w latach 80-tych”.
 
Dzięki partnerstwu z firmą Eastasiasoft Limited gra _Oniken: Unstoppable Edition_ zostanie także wydana latem w wersji cyfrowej (aktualnie brak dokładnej daty) na PS4™ i Nintendo Switch w Japonii oraz innych krajach azjatyckich.
 
Cechy gry:
  • Grafika „pixel art” i muzyka inspirowana grami 8-bitowymi
  • Przerywniki filmowe
  • Sześć misji oraz etapy dodatkowe
  • Walka z ponad 18 bossami w kampanii albo w trybie Boss Rush
  • Wymagający tryb Hardcore, w którym gracz ma tylko jedno życie
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners