GRIP: Combat Racing – recenzja bardzo, bardzo szybkiej ścigałki

lubiegrac recenzja filmow GRIP: Combat Racing – recenzja bardzo, bardzo szybkiej ścigałki
GRIP: Combat Racing – recenzja bardzo, bardzo szybkiej ścigałki



| 17 listopada 2018, 23:00

facebook banner
GRIP: Combat Racing uporczywie chce być czymÅ› wiÄ™cej, niż tylko kolejnÄ… grÄ… wyÅ›cigowÄ…. Stawia na sprawdzonÄ… formułę szybkich pojedynków. 
 
6 listopada, po ponad dwóch latach spÄ™dzonych we Wczesnym DostÄ™pie, na rynku debiutuje pierwsza produkcja od Caged Element. GRIP: Combat Racing to mianowicie dynamiczna gra wyÅ›cigowa peÅ‚na emocji osiÄ…ganych pod wpÅ‚ywem zabójczej prÄ™dkoÅ›ci i gwaÅ‚townych starć z przeciwnikami.
 
TytuÅ‚ nawiÄ…zuje do takich pozycji jak Rollcage czy Deathkarz, co przejawia siÄ™ w pokonywaniu różnorodnych tras w naprawdÄ™ krótkim czasie oraz walce z przeciwnikami za pomocÄ… pocisków kierowanych i innych niespodzianek.

Jak gra wypadÅ‚a wedÅ‚ug nas? Tego dowiecie siÄ™ z recenzji GRIP: Combat Racing, do której Was gorÄ…co zapraszamy. 

Miłej Lektury!
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners