Co w grudniu czeka posiadaczy i graczy HITMAN 2 (2018)?

lubiegrac news Co w grudniu czeka posiadaczy i graczy HITMAN 2 (2018)?
Co w grudniu czeka posiadaczy i graczy HITMAN 2 (2018)?Tamer Adas | 15 grudnia 2018, 23:45

HITMAN 2 (2018) staje się coraz mocniej wspiera przez IO Interactive oraz Warner Bro. Interactive Entertainment, które szykują dla graczy sporo prezentów.
 
IO Interactive ogłosiło co czeka już na graczy oraz co niebawem wprowadzi do drugiej odsłony reboutu serii Hitman. W tej chwili możemy skorzystać nie tylko z Polecanych Kontraktów na grudzień, ale także z oferty w ramach trybu Eskalacji. 
 
Rozpocznijmy od pierwszego ze wspomnianych elementów, zatytułowanego - Ryzyko Zawodowe. Jest on już dostępny i za sprawą społeczności oferuje nowe wyzwania oraz ciekawe trudności. W HITMAN 2 Polecane Kontrakty są wybierane według motywów – pierwszy to „Ryzyko Zawodowe", gdyż wszystkie zadania skupiają się na pracy i zawodach.
 
Tryb Eskalacji również doczeka się nowych zadań - The Aelwin Augment (13 grudnia) – Te skupiają się na umiejętnościach graczy do adaptacji swoich umiejętności i stylu gry do różnorodnych przeszkód stawianych przed "Łysym". Nowe atrakcje będą mieć miejsce na tajemniczej wyspie Sgàil i na pewno będzie to wizyta warta zapamiętania.
 
Ponadto warto poświęcić także chwilę na przejrzenie atrakcji, które pojawią się nie tylko już za 3 dni, ale także i po Świętach Bożego Narodzeniam ponieważ w tym czasie również przygotowana została pewna atrakcja. 
 
Świąteczna niespodzianka! (czekać na graczy będzie już 18 grudnia) – Już niebawem możecie liczyć także na limitowaną czasowo świąteczną niespodziankę, która w drugiej połowie miesiąca może zaskoczyć wiele osób.
 
Bardzo dobrze zapowiada się także nowy Nieuchwytny Cel znany jako The Revolutionary (21 grudnia). Cel czekać na nas będzie w Santa Fortuna na 10 dni, a jeśli go zdejmiecie to otrzymacie w nagrodę strój turysty z rękawiczkami. Więcej informacji na ten temat będziemy mogli poznać w najbliższym czasie. W międzyczasie, zobaczcie nagrody Nieuchwytnych Celów na stronie gry.
 
Ponownie w grze pojawią się także nowości w trybie Eskalacji - The Turms Infatuation (dostępna od 27 grudnia 2018 roku). W jej ramach będziemy mogli zabrać się do Santa Fortuna, gdzie ponownie czekać na nas będą interesujące kontrakty. 
 
HITMAN 2 (2018) ukazało się w polskiej wersji językowej (napisy) 13 listopada 2018 roku na PlayStation®4, Xbox One oraz komputerach osobistych.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners