The Thaumaturge, The Invincible, Frostpunk 2 i The Alters w Xbox Game Pass? 11 bit studios ogłosiło, że podpisało umowę z Microsoftem!

lubiegrac giełda The Thaumaturge, The Invincible, Frostpunk 2 i The Alters
The Thaumaturge, The Invincible, Frostpunk 2 i The Alters w Xbox Game Pass? 11 bit studios ogłosiło, że podpisało umowę z Microsoftem!Tamer Adas | 29 czerwca 2023, 06:05

The Thaumaturge, The Invincible, Frostpunk 2 lub The Alters pojawią się w abonamencie Xbox Game Pass? 11 bit studios S.A. oficjalnie ogłosiło, że podpisało umowę z Microsoftem dotyczącą udostępnienia swoich produkcji w ofercie Xboxowej usługi!

Niespodziewanie w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że 11 bit studios otrzymało podpisaną umowę z Microsoft Corporation, dzięki czemu ich nadchodzące gry mają trafić do oferty abonamentu Xbox Game Pass, jednocześnie zapewniając producentowi oraz wydawcy znacznie wpływy na przyszłe wyniki finansowe spółki.

W ramach komunikatu nie zdecydowano się zdradzić jakie produkcje z portfolio 11 bit studios S.A. zostały objęte negocjacjami oraz wspomnianą umową, w związku z czym można jedynie spekulować czy umowa dotyczy tegorocznych premier czy też obejmuje same przyszłe hity z oferty polskiej firmy.

To w zasadzie kolejny raz, gdy o tego typu działaniach dowiadujemy się z komunikatów giełdowych, które zaczęły być znacznie uważniej śledzone przez graczy, którzy... poczuli się zaskoczeni tym, jak wiele informacji tak naprawdę jest publicznych, w ramach raportowania akcjonariuszom.

Jeszcze w tym roku powinniśmy mieć okazję do zapoznania się z tytułami wydawanymi i wspieranymi na różne sposobny przez 11 bit, czyli z niezwykłym RPG-iem The Thaumaturge oraz z "symulatorem chodzenia" w postaci Niezwyciężonego od Starward Industries.

W 2024 roku spodziewać się możemy natomiast nadejścia wyczekiwanego Frostpunka 2, a w bliżej nieokreślonej przyszłości spodziewać się też możemy zupełnie nowej marki, czyli The Alters, które ma stanowić esencję spółki, zawartą w grze komputerowej. Trzeba przyznać, że przy tak ambitnych planach tego typu zabieg może zapewnić spokój 11 bit i współpracującym zespołom na długi czas.

Dotychczas obie strony już miały przyjemność współpracować, dzięki czemu kilka poprzednich tytułów, takich jak Frostpunk pierwszy były obecne do ogrywania bez dodatkowych opłat w ramach Game Passa. Obie strony najwyraźniej były na tyle zadowolone ze współpracy, że zdecydowały się ją kontynuować.

Growa spółka 11 bit studios S.A. to jedna z kilku polskich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Producent i wydawca notowany jest w ramach indexu WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ppe.pl/news/322080/frostpunk-2-lub-inne-gry-11-bit-studios-trafia-do-xbox-game-pass-firma-ujawnia-umowe-z-microsoftem.html

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners