Poznaliśmy gry na Ubisoft forward 2022! Ubi ponadto zdecydowało się przygotować nagrody dla widzów

lubiegrac news Poznaliśmy gry na Ubisoft forward 2022! Ubi ponadto zdecydowało
Poznaliśmy gry na Ubisoft forward 2022! Ubi ponadto zdecydowało się przygotować nagrody dla widzówTamer Adas | 6 września 2022, 06:00

Francuski gigant zdecydował się zdradzić, jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward 2022, gdzie planowane są pokazy oraz ujawnienia zupełnie nowych materiałów z dotychczas znanych produkcji. Jakie jeszcze tytuły zostaną pokazane?

Ubisoft przypomina o swoim sobotnim wydarzeniu, w ramach którego gracze będą mogli poznać nadchodzące oraz jeszcze nieujawnione oficjalnie tytułu. Gwiazdami zostaną jednak znane już nam propozycje.

Wśród prezentowanym w tym tygodniu gier, znajdziemy obiecujące Mario + Rabbids Sparks of Hope, niedawno awaryjnie ujawnione Assassin's Creed Mirage, czy wciąż zmieniający się Skull and Bones.

Przygotowywane są niespodzianki oraz... przyszłość całej serii Assassin's Creed, którą ma być gra, a w zasadzie platforma Assassin's Creed Infinity. Ponadto prezentowana zostanie także zawartość do takich propozycji jak Brawlhalla, For Honor i The Crew 2.

Osoby, które zdecydują się śledzić na żywo Ubisoft Forward po integracji z YouTubem i Twitchem będą mogli liczyć na jedną z nagród:

  • Oglądaj przez 15 minut i zdobądź „Emblemat z czaszką” w grze Skull and Bones 
  • Oglądaj przez 30 minut i zdobądź zawieszkę "Explosive Detail"" w Rainbow Six Siege
  • Oglądaj przez 45 minut i zdobądź przedmiot kosmetyczny w Roller Champions
  • Obserwuj przez 60 minut i zdobądź "Zestaw tatuaży Sfinksa" w Assassin's Creed Valhalla

Konferencja Ubisoft Forward 2022 rozpocznie się  już 10 września 2022 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Wydarzenie będzie tradycyjnie transmitowane w sieci.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners