Jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward 2023? Ubi zdradziło zwiastunem szczegóły wydarzenia!

lubiegrac news Jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward 2023? Ubi zdradziło zwiastunem szczegóły wydarzenia!
Jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward 2023? Ubi zdradziło zwiastunem szczegóły wydarzenia!Tamer Adas | 2 czerwca 2023, 10:40

Ubi wypuściło nowy zwiastun przygotowujący graczy do prezentacji gier podczas Ubisoft Forward 2023, gdzie gracze mają mieć okazję ujrzeć podczas zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia. Jakie produkcje pojawią się na konferencji?

Ubisoft przygotowuje graczy do swojej imprezy!

Już za dziesięć dni odbędzie się kolejne wydarzenie z serii Ubisoft Forward, zapewniające graczom możliwość zapoznania się z nowościami oraz niewidzianymi dotychczas materiałami wideo, odnoszącymi się do wyczekiwanych tytułów francuskiego producenta oraz wydawcy. Ubisoft ma pojawić się z szeregiem niespodzianek oraz... tajemniczo prezentowana zajawką nowej gry.

Na tę chwilę doczekaliśmy się zapowiedzi pięciu nowych propozycji, które będzie można zobaczyć w czerwcu, z czego takie hiciory jak nowe Assassiny, Avatar czy The Crew otrzymają fragmenty rozgrywki i szersze omówienia zabawy oraz jej podstaw.

Niespodzianki podczas Ubi Forward 23

Podczas imprezy fani Ubisoft mogą liczyć na zaprezentowanie szerzej VR-owego Assassyna, dokładniejszego zarysowania opowieści oraz rozgrywki z AC Mirage jako kolejnego rozdziału serii Assasssin's Creed czy zarysowania nowej marki, która pod względem połączenia czerni oraz złota przypomina... pewien lifting dokonany na grze xDefiant. Ostatni jej pokaz rozgrywki wskazał na to, że ta darmowa strzelanka będzie posiadać właśnie tego typu połączenie kolorów w ramach akcji promocyjnych. Oby to był jednak jedynie przypadek...

Gry podczas Ubisoft Forward 2023

 

Ubisoft Forward 2023 odbędzie się 12 czerwca 2032 roku o godzinie 19:00 w Los Angeles. Ubisoft przygotował także szereg transmisji w sieci.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners