Co będzie się działo na Ubisoft Forward 2024? Poznaliśmy gry, które będą prezentowane podczas imprezy!

lubiegrac news Co będzie się działo na Ubisoft Forward 2024? Poznaliśmy
Co będzie się działo na Ubisoft Forward 2024? Poznaliśmy gry, które będą prezentowane podczas imprezy!Tamer Adas | 18 maja 2024, 07:10

Doczekaliśmy się w zasadzie oficjalnego potwierdzenia, jakie gry  będą prezentowane w czerwcu na Ubisoft Forward 2024. Francuska korporacja ma zabrać ze sobą kilka najważniejszych tytułów, które mają spełnić oczekiwania oraz w końcu móc zagwarantować wyczekiwany sukces także w sferze sprzedażowo-finansowej.

Przyszłość Ubisoftu poznamy niebawem!

Już za mniej niż miesiąc oficjalnie dowiemy się, co w rękawie trzyma Ubisoft. Francuski gigant krok po kroku przygotowuje się do prezentacji, która ma wywołać wielkie emocje oraz zbudować odpowiednią atmosferą przed poszczególnymi premierami. Te zwyczajnie muszą zapewnić jak najlepsze rezultaty finansowe.

Korporacja ostatnio zupełnie sobie nie radziła, popełniła masę błędów oraz doprowadzić do sytuacji, gdy wszechobecne wokół niej jest zniechęcenie. Z tego też względu potrzebne jest zaprezentowanie, że mimo swoich schematów, zdecydowano się podjąć działania, aby skutecznie zaoferować różnorodne doświadczenia, sporą świeżość i doszlifowanie wielu aspektów, a nie tylko wybranych.

Najbliższy Ubisoft Forward o teoretycznie doskonała okazja, aby móc zademonstrować jaką pracę wykonaną, aby poprawić obecną sytuację. Niestety wiele wskazuje na to, że jeżeli nie pojawi się jakaś niespodzianka, modyfikacja trendu nie będzie jeszcze teraz dostrzegalna.

Jakie gry będą prezentowane podczas Ubi Forward 24?

Mniej znaczy lepiej?

Giełdowo Ubisoft deklaruje, że obrał nową strategię, która ma przełożyć się na lepsze wyniki. Aby to uzyskać, zdecydowano się rzekomo zaoferować mniejszą ilość gier, by zaoferować fanom wyższy poziom jakości. Ta w zasadzie nie była często przytaczana przez graczy, ale... tego typu komunikat znacznie lepiej brzmi dla inwestorów.

Najważniejsze dla nas pytanie brzmi, jak ostatecznie Ubisoft pragnie odejść od swojej maksymalnej powtarzalności oraz budzonej wśród fanów monotonii. Czy tak się faktycznie stanie przekonamy się wkrótce, ale wszystko wskazuje na to, że jest na to jeszcze byt wcześnie. Być może pierwsze jednak pierwsze poszlaki dostarczą nadzieję na dokonanie faktycznej poprawy...

Ubisoft Forward 2024 będzie mieć miejsce 10 czerwca 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ppe.pl/news/342810/ubisoft-szykuje-mocny-zestaw-gier-na-najblizsze-miesiace-ujawniono-liste-gier-obecnych-na-ubisoft-forward.html https://staticctf.ubisoft.com/8aefmxkxpxwl/AwOkNohhzmR1qBmQ4Nj4h/096beaa470c05f39f77417742e4d25b8/Ubisoft_FY24_Earnings_PR_English_final.pdf

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners