PlayStation Plus Essential w marcu 2024 roku zapowiada się naprawdę nieźle! Kilka mocnych gier otrzymujemy w tym miesiącu

lubiegrac newsy hardware PlayStation Plus Essential w marcu 2024 roku zapowiada się
PlayStation Plus Essential w marcu 2024 roku zapowiada się naprawdę nieźle! Kilka mocnych gier otrzymujemy w tym miesiącuTamer Adas | 29 lutego 2024, 06:05

Sony ogłosiło zupełnie nowe gry, które trafią do PlayStation Plus Essential w marcu 2024 roku, towarzyszących naprawdę mocną ofertę. W zasadzie możemy spokojnie powiedzieć, że to jedno z najlepszych zestawień, które japońska korporacja oferuje od dłuższego czasu. Jakie produkcje można zgarnąć w tym miesiącu?

PlayStation Plus Essential w marcu 2024 roku - poznaliśmy nowości w ofercie!

W zasadzie już tradycyjnie Sony Interactive Entertainment zdecydowało się pod koniec miesiąca ogłosić nowe gry w PlayStation Plus Essential w kolejnym. Jak się okazuje, w marcu 2024 roku spodziewać się możemy naprawdę niezłej oferty, która przebija się względem poprzednich.

Przeczytaj również: Sony Interactive Entertainment zwolniło 900 pracowników! - Jak to zdarzenie wpłynęło na korporację oraz rynek?

Co prawda tytuły takie jak Hello Neighbor 2, Sifu czy Destiny 2 The Witch Queen nie są najnowszymi propozycjami, ale żadnej z nich nie można odmówić sporej jakości. Ponadto liczyć możemy na wciąż nowe F1 23, które jest dobrą rozgrywką przed nadchodzącym sezonem! 

Wszystkie poniższe gry będzie można dodać do swojej kolekcji od wtorku, 5 marca 2024 roku.

Nowe gry w PlayStation Plus Essential w marcu 2024 roku

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners