Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

lubiegrac publicystyka Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych
Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?Tamer Adas | 26 listopada 2022, 23:11

Cała Grupa CD Projekt zdecydowała się oprzeć swoją długoterminową przyszłość wokół gier w ramach uniwersum Wiedźmińskiego, rozszerzając dotychczasowe grono tytułów o kolejne propozycje, za które odpowiadać będą także zewnętrzne zespoły. Jakie produkcje już się ukazały? Jak była ich kolejność premier? Na jakie gry z uniwersum Wiedźmina czekamy?

CD projekt stawia na gry w świecie Wiedźmińskim!

Niedawno ujawniona długoterminowa strategia rozwoju marki Wiedźmin obejmuje szereg nowych tytułów, które związane są ze światem, wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. W ten też sposób na horyzoncie poza Wiedźminem czwartym szykują także kolejne dwie propozycje w ramach szykowanej właśnie sagi przez główne zespoły studia CD Projekt RED.

Wokół nich liczyć możemy na poboczne propozycje, które jak się okazuje, będą dalej wspierane oraz rozszerzane, ponieważ Grupa CD Projekt zdecydowała się nawiązać współpracę z zewnętrznymi zespołami, które będą blisko współpracować, jednocześnie rozwijając nieco inne propozycje, w tym i remake pierwszego Wiedźmina. To wszystko sprawia, że samo uniwersum oraz marka zaczyna nieco żyć własnym życiem poza główną linią, którą kształtować będzie samodzielnie CDP RED.

Nim do tego jednak dojdzie, delektować się możemy szeregiem z reguły przynajmniej dobrych czy bardzo dobrych gier, nie zabrakło także wpadek czy zwyczajnie martwych już de facto propozycji, takich jak Wiedźmińska Gra Przygodowa czy mobilna MOBA: The Witcher Battle Arena, o których obecnie mało kto pamięta...

Wszystkie gry w świecie Wiedźmińskim

Mobilne gry w świecie Wiedźmińskim

  • Wiedźmin Gra Przygodowa (komputery, Android, iOS)
  • Gwint Wiedźmińska Gra Karciana (komputery, Android, iOS)
  • Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści (komputery, Android, iOS)
  • Wiedźmin Pogromca Potworów (Android, iOS)

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners