Halloween w Pokemon GO, Lords and Villeins z datą premiery, Disney Dreamlight Valley z aktualizacją, a The Pegasus Expedition... - Krótkie Info

lubiegrac news Halloween w Pokemon GO, Lords and Villeins z datą premiery
Halloween w Pokemon GO, Lords and Villeins z datą  premiery, Disney Dreamlight Valley z aktualizacją, a The Pegasus Expedition... - Krótkie InfoTamer Adas | 21 października 2022, 10:05

Halloween w Pokemon GO, Lords and Villeins z datą  premiery, Disney Dreamlight Valley z aktualizacją, a The Pegasus Expedition... Więcej w Krótkie Info!

W Pokemon GO od wczoraj do dziś gracze mogą się zapoznać z Halloweenowym wydarzeniem, oferującym nowe gatunki, wyzwania oraz szereg elementów kosmetycznych, stylizowanych na mrok i strach.

 

Disney Dreamlight Valley doczekało się nowej aktualizacji Scar's Kingdom, dodającej do zabawy zupełnie nowe postacie oraz obszary, pełne różnorakich atrakcji i tajemnic.

 

Lords and Villeins doczekało się ogłoszenia daty premiery gry w wersji na PC, gdzie city-builder będzie można sprawdzić od 10 listopada tego roku!

 

Przeczytaj również: One Piece Film Red zmierza do Europy po wielkich sukcesach animacji w Japonii!

 

The Pegasus Expedition trafiło wczoraj do Wczesnego Dostępu, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z nowym tytułem 4X w świecie science-fiction. 

 

Farming Simulator 22 doczeka się wydania Platinum Edition, które wprowadzić szereg nowości 15 listopada, w tym i wciągarki, spychacze, nowe mechaniki oraz systemy.

 

W ten weekend wystartują beta testy gry Divine Duel, najnowszej gry polskiego studia Immersion Games. Fani będą mogli sprawdzić nowy projekt, który ma się ukazać jeszcze w tym roku na Meta Quest i PCVR.

Nadchodząca Beta to jedyna szansa, żeby zagrać w Divine Duel przed premierą. Co więcej, każdy uczestnik weekendowych zmagań zostanie przez nas nagrodzony ekskluzywną skórką dla jednego z łuków, jakie są dostępne w grze - mówi Bartosz Rosłoński, prezes zarządu Immersion Games. 

Jesteśmy podekscytowani, że już w ten weekend pierwsi gracze będą mogli przetestować rozwiązania, nad którymi pracujemy od wielu miesięcy. Zebrany feedback pomoże nam ulepszyć grę na ostatnim odcinku prowadzącym do jej premiery pod koniec tego roku – dodaje Rosłoński.

 

Zapoznaj się także z: Nvidia DLAA ma być kolejnym rozwiązaniem SI od Zielonych. Czym jest ta technologia? Co oferuje? Na co stawia nacisk?

 

W grze Trinkertown zagościła... rzeczywistość oraz postacie z Among Us! Fani mogą się spodziewać podwójnej porcji atrakcji!

 

Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef trafi na komputery i Switcha oraz Xboxy 25 października wydanie na PlayStation zagoszczą dopiero 2 grudnia bieżącego roku!

 

Karciany rogalik (roguelike) Sigil of the Magi trafił do Wczesnego Dostępu, gdzie gracze mogą przedpremierowo sprawdzić singapurski projekt.

 

Przeczytaj też:

 

Marka Youtubers Life osiągnęła próg 2 milionów kopii, podczas gdy druga część przy tej okazji doczekała się największej w historii aktualizacji.

 

Oficjalnie wystartował Wczesny Dostęp gry Horror Tycoon, przygotowujący straszną strategię do premiery w 2023 roku.

 

Kainga: Seeds of Civilization doczekało się opublikowania nowego zwiastuna, przygotowującego oczekujących graczy na Wczesny Dostęp, mający wystartować jeszcze tegorocznej zimy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners