Halo zostaje w 343 Industries! Szef studia potwierdził dalszy rozwój tej marki

lubiegrac news Halo zostaje w 343 Industries! Szef studia potwierdził dalszy rozwój tej marki
Halo zostaje w 343 Industries! Szef studia potwierdził dalszy rozwój tej markiMaciej Gaffke | 23 stycznia 2023, 15:25

Szef 343 Industries potwierdził, że studio w dalszym ciągu będzie rozwijało gry z serii Halo. Wcześniej pojawiły się przypuszczenia, że po masowych zwolnieniach, jakie zarządził Microsoft, marka może trafić do innego dewelopera. 

W zeszłym tygodniu Microsoft postanowił zwolnić 10 tysięcy pracowników. Podobno ta redukcja szczególnie dotknęła 343 Industries, które mogło stracić prawo do rozwoju serii Halo dla Xboxa. Jednak pojawiające się plotki o przekazaniu marki do innego studia okazały kłamstwem.

Nie da się ukryć, że ostatni okres to dla Microsoftu bardzo trudny czas. Masowe zwolnienia spowodowały niemałe zamieszanie i wątpliwości, co do przyszłości Halo, szczególnie po doniesieniach, że to właśnie 343 Industries mocno odczuło tę kadrową decyzję amerykańskiego giganta.

Te przypuszczenia zostały jednak rozwiane przez samego szefa 343 Industries, który powiadomił, że Halo zostaje w studiu i nadal będzie rozwijane, w tym tryb wieloosobowy, historia oraz wiele innych elementów.

Przypomnijmy, że redukcja załogi Microsoftu spowodowała także pojawianie się nowych wpisów w sieci od byłych pracowników. Niektórzy z nich wprost określili przywództwo jako niekompetentne

Halo Infinite zadebiutowało 8 grudnia 2021 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One oraz  komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.purexbox.com/news/2023/01/343-industries-unveils-official-statement-on-the-future-of-halo

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners