Cenione krasnoludzkie Hammerting możemy zgarnąć za darmo na GOG-u!

lubiegrac giełda Cenione krasnoludzkie Hammerting możemy zgarnąć za darmo na GOG-u!
Cenione krasnoludzkie Hammerting możemy zgarnąć za darmo na GOG-u!Tamer Adas | 29 marca 2024, 23:55

Poznaliśmy przygotowaną na Wielkanoc 2024 roku darmówkę od GOG-a! Wybór Grupy CD Projekt padł tym razem na strategię fantasy Hammerting, którą przez kilka kolejnych dni możemy zgarnąć zupełnie za darmo na rodzimej platformie.

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że do 1 kwietnia 2024 roku mamy szansę zgarnąć zupełnie darmową grę na GOG-u! Tym razem fani mają okazję do pozyskania do własnej biblioteki Hammerting, cenionej, niezależnej strategii skupionej na zarządzaniu podziemną kopalnią niezwykłych krasnoludów!

Przeczytaj też:

 

Przez kilkadziesiąt godzin mamy okazją do zgarnięcia produkcji Warpzone Studios oraz Team17, która w niezły sposób stara się czerpać nawet z RPG-ów, mogą spędzić najbliższe dni świąteczne, budując podziemną potęgę. W drodze po skarby nie zabraknie okazji do uzyskania wielkiej chwały!

Ta często związać się będzie ze sporymi wyzwaniami oraz niebezpieczeństwami, które czyhają na coraz niższych poziomach kolonii. To od nas zależeć będzie to, jak przeprowadzane będą kolejne działania oraz jaki plan zamierzamy skutecznie zrealizować.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w ramach cały czas trwającej Wiosennej Wyprzedaży pozyskać możemy z rabatami między innymi Divinity 2 z ceną o 90% niższą, Baldur's Gate 3 z 10% zniżką czy System Shocka z 50% rabatem.

Hammerting można dodać do swojej biblioteki na GOG-u do 1 kwietnia 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners