Oto harmonogram ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2! Kiedy odbędą się najważniejsze zawody i turnieje w SC2?

lubiegrac e-sport Oto harmonogram ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2! Kiedy
Oto harmonogram ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2! Kiedy odbędą się najważniejsze zawody i turnieje w SC2?Tamer Adas | 26 lutego 2023, 23:20

Oficjalnie doczekaliśmy się ujawnienia harmonogramu ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2, zapewniającego graczom szereg zawodów dla najlepszych na świecie graczy! Kiedy odbędą się najważniejsze zawody e-sportowe w RTS-a od Blizzard Entertainment?

Poznaliśmy harmonogram ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2

Fani StarCrafta 2 nie muszą już dłużej oczekiwać na harmonogram ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2, segmentu zawodów potwierdzającego dalsze wsparcie dla e-sportowej sceny cenionej strategii "Zamieci". Po terminarzu zawodów oraz ich skali widać jednak, że dynamika sprzed lat stale utrzymuje trend spadkowy...

Zapoznaj się także z:

ESL StarCraft II Masters zastąpią DreamHacki

W ramach zawodów w tym i przyszłym roku dojdzie do zmiany, w wyniku czego DreamHackowe zawody zostaną zastąpione przez ESL StarCraft II Masters. Pod nowym szyldem spodziewać się można szeregu zawodów na najwyższym poziomie, wchodzących w skład ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2.

Cały świat zostanie podzielony na kilka regionów, gdzie wyłonieni zostaną najlepsi e-sportowcy reprezentujący cztery przestrzenie. W najbliższym czasie obie Ameryki zostaną połączone w jeden region, podobnie jak strefa azjatycka z Australią oraz Oceanią.

Harmonogram finałów ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2

 • ESL StarCraft II Masters Summer:
  • Rozgrywki regionalne online – 2-21 maja, 2023
  • Finały podczas DreamHack Summer w Jönköping, w Szwecji w dniach 16-18 czerwca, 2023
  • Łączna pula nagród w wysokości 200 000 dolarów
 • ESL StarCraft II Masters Winter:
  • Rozgrywki regionalne online – 31 października - 19 listopada, 2023
  • Finały podczas DreamHack Atlanta w USA w dniach 15-17 grudnia, 2023
  • Łączna pula nagród w wysokości 200 000 dolarów

Formaty dodatkowe ESL Pro Tour 2023/24 w StarCrafta 2

Jednocześnie autorzy zdecydowali się postawić na otwarty ekosystem, oferując możliwość rywalizacji w EPT StarCraft II Championship z prestiżowym gronem zawodników walczących o tytuł Mistrza Świata. W ramach czwartego roku rywalizacji ESL będzie w pełni finansować program z nagrodami i obsługą EPT.

EFG jest oddane społeczności StarCraft II i gier RTS - powiedział Michael Van Driel, VP Game Ecosystems, w ESL FACEIT Group. - Na początku tego roku podczas IEM Katowice, Li "Oliveira" Peinan pokazał światu, co oznacza zdobyć tytuł mistrzowski. Chwile takie jak te sprawiają, że chcemy nadal zapewniać platformę dla graczy, aby mogli się doskonalić się i odnosić sukcesy, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak fani i społeczność ponownie zjednoczą się w tym roku dzięki nowej odsłonie ESL Pro Tour. -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners