Harold Halibut, przygodówka wykonana ręcznie za pomocą rzeźbionych modeli doczekała się wersji demonstracyjnej

lubiegrac news Harold Halibut, przygodówka wykonana ręcznie za pomocą
Harold Halibut, przygodówka wykonana ręcznie za pomocą rzeźbionych modeli doczekała się wersji demonstracyjnejAgata Dudek | 2 lutego 2024, 23:00

Wszystkich, którzy czekają na premierę wyjątkowej, bo stworzonej całkowicie ręcznie, za pomocą rzeźbionych, klejonych i budowanych modeli, przygodówki o tytule Harold Halibut ucieszy wiadomość, że gra ma zadebiutować w tym roku i że już teraz można ją przetestować w wersji demonstracyjnej na Steam. 

A jest to klasyczna przygodówka, którą od podstaw przy pomocy modeli, w animacji poklatkowej tworzy studio Slow Bros. Przyodówka, której tytuł to Harold Halibut powstaje już od kilku lat i wszystko wskazuje na to, że jej tworzenie zbliża się ku końcowi. Teraz na graczy czeka wersja demo, która przetestuje jak przedstawia się ten intrygujący, pełnej najdrobniejszych szczegółów przygodowy projekt. 

Zapoznaj się także z: Tarot, przerażające czytanie Tarota, które uwalnia niewypowiedziane zło na zwiastunie

O grze Harold Halibut usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2017 roku, kiedy to tytuł startował w kampanii na Kickstarterze. Po latach gra doczeka się swojej premiery, która przewidziana została zarówno na komputery, jak i na konsole. Zanim się to jednak stanie, tytuł można przetestować w dostępnej na platformie Steam wersji demonstracyjnej. Zarówno demko, jak i pełna gra będzie możliwa do ogrania w wielu językach, ale niestety nie po polsku. 

Harold Halibut to wyjątkowa gra, bowiem nie tylko skupiona na fabule, ale w pełni stworzona ręcznie, za pomocą rzeźbionych modeli, budowanych konstrukcji i tym podobnym, a animacji klatka po klatce, czyli tak zwanej poklatkowej. 

Przeczytaj również:

W grze, która traktuje o przyjaźni i zwykłym, ale nie niezwykłym życiu, przenosimy się na pokład pewnego statku kosmicznego, który jest wielki jak całe miasto. Pewnego dnia, wraz z nim zanurzamy się w oceanie, na obcej zupełnie wszystkim planecie, którą wraz z innymi mieszkańcami odkrywać będzie bohater gierki, jakim jest tytułowy Harold. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera przewidziana jest w 2024 roku. Dokładnej daty nie ogłoszono. 

Karta na Steam - pobierz wersję demo

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345678
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners