Hauntii, przygodowa gra akcji, z elementami strzelanki pokazana na zwiastunie, z wstępną datę premiery

lubiegrac news Hauntii, przygodowa gra akcji, z elementami strzelanki pokazana
Hauntii, przygodowa gra akcji, z elementami strzelanki pokazana na zwiastunie, z wstępną datę premieryAgata Dudek | 17 czerwca 2023, 19:00

Hauntii, przygodowa gra akcji, z elementami strzelanki pokazana na zwiastunie, z wstępną datę premiery. Debiut gry przewidziany jest dopiero na przyszły rok.

Niezależna przygodowa gra akcji, strzelanka rozgrywająca się w świecie Wieczności, od wydawcy Firestoke Games i dewelopera Moonloop Games, zatytułowana Hauntii będzie miała swoją premierę w przyszłym roku. Zanim się to stanie, twórcy dzielą się z graczami jej filmową zapowiedzią.

Zapoznaj się także z: Słynna Francuska flota nadciągnęła na serwery War Thunder! Co tym razem dodało Gaijin Entertainment?

Wydawca Firestoke Games i deweloper Moonloop Games podczas prezentacji Day of the Devs ujawnili niezależną przygodę Hauntii, która będzie miała swoją premierę na komputery PC i konsole w przyszłym roku. W grze, która łączy w sobie wiele mechanik, w tym strzelanie, rozgrywając się w nawiedzonym miejscu, przejmujemy kontrolę nad postacią o specjalnych zdolnościach. Na gracza czeka mieszanka eksploracji, rozwiązywania zagadek i strzelania z dwóch drążków, a wszystko osadzone w ręcznie wykonanym świecie, pełnym uroczych postaci, wspieranym przez upiorną tajemnicę. 

Hauntii to gra, która przenosi nas do świata zwanego Wiecznością, poza przestrzenią, gdzie trafiają wszystkie dusze. One nie mogą tu umrzeć, ale mogą być spaczeni w swoje piekielne wersje. Zagubione dusze prowadzi tajemnicza rasa święcących stworzeń, zwanych Eternians. Dusze prowadzone są do złowrogiej wieży, gdzie wznoszone są na wyższy poziom. I choć wyglądają jak anioły, nikt nie wie kim tak naprawdę są i skąd pochodzą. 

Przeczytaj również: Agatha Christie - Murder on the Orient Express, przygodówka wzbogacona o nowe elementy zadebiutuje tej jesieni

Hauntiaod razu przyciągnęła nas swoją unikalną, ręcznie rysowaną grafiką i pięknie zaaranżowaną muzyką, ale to, co sprawiło, że graliśmy, to sposób, w jaki rozgrywka pięknie rozwijała się w przygodzie, która stworzyła emocjonalną więź z każdym członkiem zespołu Firestoke — dyrektor generalny Firestoke, Paul Farley. Cieszymy się, że możemy współpracować z Moonloop, aby w przyszłym roku wprowadzić Hauntii na PC i konsole. Hauntii podbiło nasze serca i wiemy, że podbije też wasze!

Hauntii było dla nas satysfakcjonującym i znaczącym projektem — powiedział Leo Dasso, założyciel Moonloop Games. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy współpracujemy z ludźmi z Firestoke. Dzielą oni naszą pasję i naprawdę intuicyjnie otrzymują kreatywną wizję tej gry.

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5. Premiera przewidziana jest na rok 2024. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678910111213
Gra: Hauntii
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners