Hell Let Loose doczekało się kolejnej aktualizacji, wprowadzającej sporą dawkę nowości!

lubiegrac news Hell Let Loose doczekało się kolejnej aktualizacji, wprowadzającej sporą dawkę nowości!
Hell Let Loose doczekało się kolejnej aktualizacji, wprowadzającej sporą dawkę nowości!Tamer Adas | 6 grudnia 2020, 01:55

Black Matter Pty Ltd i Team17 Digital Ltd ogłosiły wprowadzenie kolejnej wielkiej aktualizacji do strzelanki Hell Let Loose, wprowadzającej sporo nowości.
 
Twórcy wyjątkowej propozycji stawiającej przed graczami wiele wyzwań, obejmujących nową porcję zabawy w modelu wieloosobowym, czyniąc jednocześnie rozgrywkę jeszcze bardziej satysfakcjonująco!
 
Produkcja stawia przed graczami szereg nowości, dzięki czemu potyczki 50 na 50 w klimacie drugiej wojny światowej nabierają większą porcję głębi planowanych ścieżek logistycznych.
 
 
Oryginalne mapy z dużym udziałem lasów, na czele z Hurtgen Forest doczekały się odświeżenia, zwiększenia jasności projektu wizualnego oraz możliwości usprawnienia etapu pod kątem zaciętości rywalizacji.
 
deweloperzy zdecydowali się także na zmianę penetracji pocisków, która staje się istotniejsza oraz lepiej reagująca na zderzenie się różnych materiałów z łuskami. Od teraz będziemy mogli także lepiej kierować nasz zespół oraz usprawnimy planowanie kolejnych ataków składu.
 
Znacząco odświeżono także mechanizmy eksplozji oraz wybuchów, nabierających zupełnie nowego poziomu realizmu, zarówno w dziedzinie graficznej jak również w kwestiach rozgrywki i dźwięku.
 
Hell Let Loose jest obecnie dostępne na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu na Steam.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2020-12-06 13:57:36

Fajnie, że takie nietuzinkowe gry mało popularne sa rozwijane. Brawo i o to chodzi bo duzo ludzi ma wkrętke właśnie w niszowe produkcje.

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners