Czy Helldivers 2 otrzymało datę premiery? - SoP 14.09.23

lubiegrac news Czy Helldivers 2 otrzymało datę premiery? - SoP 14.09.23
Czy Helldivers 2 otrzymało datę premiery? - SoP 14.09.23Tamer Adas | 14 września 2023, 23:20

Zwiastun Helldivers 2 pojawił się na pokazie State of Play 14.09.23, gdzie gracze mieli możliwość zapoznania się z kolejnymi przebitkami z rozgrywki. Czy fani w końcu doczekali się ogłoszenia daty premiery? Czy faktycznie będzie to październikowy termin?

Co dalej z Helldivers 2?

Arrowhead Game Studios oraz Sony Interactive Entertainment zaskoczyły graczy zapowiedzią swojej propozycji, która zgodnie z ostatnimi plotkami miałaby ujrzeć światło dzienne w wypełnionym premierami październiku 2023 roku. Do czasu tego State of Play nie wiedzieliśmy czy tak się faktycznie stanie.

Od czasu ujawnienia strzelanki minęło kilka miesięcy, a autorzy w tym czasie nie zdecydowali się podzielić żadnymi nowymi i konkretnymi informacjami odnośnie rozgrywki, jej przebiegu czy planowanej zawartości.

Zapraszamy Was też do... Oto nowiutki zwiastun Marvel's Spider-Man 2! Jak gra prezentuje się na miesiąc przed premierą? - SoP 14.09.23

Z tego też względu naturalnie wiele osób wypatrywało daty premiery drugiego Helldivers, jednocześnie analizując wiele scen, by przekonać się czy faktycznie będzie, na co czekać. W końcu oryginał okazał się sporym sukcesem, ale kontynuacja stawia już na nieco inne doświadczenia.

W końcu doczekaliśmy się zaprezentowania materiału wideo z omówieniem rozgrywki oraz jej poszczególnych aspektów, które ukształtują się w ostateczną wersję. Szkoda, że ponownie jest to wyreżyserowane "po aktorsku". Zabawa zapowiadają się wymagają, zatem spore opcje personalizacji bez wątpienia są w cenie!

Kiedy Helldivers 2 ukaże się?

Gra Helldivers 2 ma zadebiutować 8 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

Zwiastun Helldivers 2 na State of Play 14.09.23

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners