Hero Zero to popularna gra przeglądarkowa studia Playata, które wraz z wydawcą GamesGroup przygotowały sporą dawkę nowości w tym nowy serwer oraz sezony.
Od czwartku przeglądarkowy hit z superbohaterami doczekał się siedmiu serwerów dla różnych państw, dzięki któremu produkcja będzie funkcjonować jeszcze wydajniejszy i szybciej.
Jeden z nich dedykowany ejst właśnie Polsce i nosi specjalne oznaczenie S25, dzięki czemu stabilność całości będzie jeszcze lepsza. Sam serwer znajdziecie w tym miejscu.
To jednak tylko jedna z nowości za sprawą której możemy cieszyć się z nowiutkiego Sezonu, który wystartuje już 7. kwietnia zapewniając użytkownikom cenne nagrody.
W trackie 30 dni dostępne będą dwie ścieżki rozwoju – darmowa oraz płatna w postaci Przepustki Sezonowej, dzięki którym będziemy dysponować licznymi atrakcjami oraz dekoracjami zmieniającymi naszą zawartość nie do poznania.
Dwa dni później, czyli 9. kwietnia w grze pojawi się także specjalne wydarzenie, mające zapewnić graczom elementy związane ze Świętami Wielkiej Nocy wraz z trzema nowymi pomocnikami.
Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
