Uniwersum Heroes of the Storm wzbogaci komiks i nowości
lubiegracnews Uniwersum Heroes of the Storm wzbogaci komiks i nowości
| 7 maja 2018, 16:00
Uniwersum Heroes of the Storm powoli acz skutecznie rozrasta się i staje się coraz lepsze. Blizzard opublikował nowy materiał co czeka graczy w Nexusie.
W opublikowanym materiale wideo Alan Dabiri, reżyser gry oraz Kevin Johnson, kierownik ds. zawartoÅ›ci kreatywnej, opowiadajÄ… czym tak naprawdÄ™ jest Nexus, przedstawiajÄ… WÅ‚adców Krain oraz to co bÄ™dzie siÄ™ dziaÅ‚o w najbliższej przyszÅ‚oÅ›ci. MiÄ™dzy innymi ma zostać wprowadzona spójna historia, która bÄ™dzie toczyć siÄ™ caÅ‚y rok, a ta bÄ™dzie miaÅ‚a znaczenie na wprowadzanych bohaterów spoza uniwersum.
Ponadto dowiemy siÄ™ jak wyglÄ…da praca i jakie nowe pomysÅ‚y majÄ… jeszcze autorzy w zanadrzu. Dodatkowo, wzorem Overwatcha, Blizzard opublikuje seriÄ™ komiksów ze Å›wiata Heroes of the Storm. Pierwszy z nich „Gambit WÅ‚adcy Kruków” jest już dostÄ™pny na oficjalne stronie produkcji, a kolejne pojawiÄ… siÄ™ niebawem. Z komiksowej wersji dowiemy siÄ™, że WÅ‚adca Kruków przywoÅ‚aÅ‚ znane postacie, które przebrane sÄ… w szaty mroku.
Te chcÄ… naÅ›ladować zarówno czarne charaktery jak i bohaterów. To tak zwane wcielenia mroku, które za nic majÄ… wszystkich i wszystko, a przy okazji sieja kompletny chaos wokóÅ‚ siebie. Z tego tytuÅ‚u w Heroes of the Storm pojawiÅ‚y siÄ™ nowe skórki i wierzchowce Mrocznego Nexusa (dostÄ™pne poniżej w galerii).
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu