Hidden Through Time 2: Myths & Magic, pozytywna gra przygodowa zadebiutowała na konsolach

lubiegrac news Hidden Through Time 2: Myths & Magic, pozytywna gra przygodowa zadebiutowała na konsolach
Hidden Through Time 2: Myths & Magic, pozytywna gra przygodowa zadebiutowała na konsolachAgata Dudek | 3 lutego 2024, 18:00

Po premierze na komputerach osobistych, pozytywna, magiczna gra przygodowa z ukrytymi przedmiotami, o tytule Hidden Through Time 2: Myths & Magic zadebiutowała na nowych platformach. Gra jest możliwa do ogrania już na konsolach. Wraz z jej debiutem zadebiutował także oficjalny, zapowiadający premierę zwiastun. 

A jest to gra, która została opracowana i wydana przez studio Rogueside, które w kontynuacji przygodowej opowieści, zatytułowanej Hidden Through Time 2: Myths & Magic zabiera graczy w podróż w mitologicznych światach. Gra szykowana jest także do swojej premiery na Androida i iOS. W wersji mobilnej ma zadebiutować już niebawem. 

Zapoznaj się także z: Disney+, walka z współdzieleniem kont poza gospodarstwem szybciej niż zakładano?

Belgijskie studio gier niezależnych jest już po premierze kontynuacji gry Hidden Through Time, która miała swoją premierę cztery lata temu. Jej kontynuacja, Hidden Through Time 2: Myths & Magic w wersji na komputery pojawiła się w zeszłym roku. Teraz jest także dostępna na wszystkich konsolach, przenosząc nas w ekscytujący świat, który jest ręcznie rysowany, a fabuła opowieści i przedmioty pochodząc z mitologii, legend i folkloru.

Przeczytaj również:

W przygodówce zatytułowanej Hidden Through Time 2: Myths & Magic każde środowisko ma swój własny styl i przedmioty do odkrycia. W tej części twórcy wprowadzili także nowość, funkcję zmiany rzeczywistości, dodającej do zabawy nowy wymiar i nowe doświadczenia. Teraz w grze będziemy świadkami zmian pory dnia na noc, lata na zimę i wielu więcej. Każda zmiana wpływa w sposób decydujący na to jak potoczy się gra, i jakie tajemnice uda się nam w niej odkryć. 

Gra dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. W przygotowaniu jest wersja na urządzenia mobilne, z systemem Android i iOS. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners