Hooded Horse będzie mieć swojego Prison Architecta? Norland zapowiada się na smakowite rozszerzenie portfolio!

lubiegrac news Hooded Horse będzie mieć swojego Prison Architecta? Norland
Hooded Horse będzie mieć swojego Prison Architecta? Norland zapowiada się na smakowite rozszerzenie portfolio!Tamer Adas | 31 stycznia 2024, 07:10

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że wydawca Hooded Horse zajmie się wydaniem Norland, obiecująco prezentującej się strategii studia Long Jaunt. Czego mogą się spodziewać fani? Na co mogą liczyć między innymi świetnie przyjętego i popularnego Prison Architecta?

Hooded Horse zdecydowało się pochwalić, że na mocy nawiązanej współpracy ze studiem Long Jaunt, wydawca oficjalnie objął opieką nadchodzącą strategię Norlands. Tytuł ze względu na swoją stylistykę, pomysł oraz rozwiązania mocno przypomina świetnie radzące sobie Prison Architect.

Autorzy przygotowują ciekawą strategię z elementami symulatora wioski, czerpiącego garściami z prezentacji w popkulturze średniowiecza, fantasy oraz komedii, ubranych w sporą porcję zarządzania.

Zapoznaj się również z: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

Gracze mogą się spodziewać szeregu podwładnych do pokierowania, zaopiekowania się nimi, spełnienia ich potrzeb, dostarczenia szeregu dóbr oraz... w razie o wyposażenia w broń potrzebną do obrony swojego własnego domu. Opcji i wariacji atrakcji ma nie zabraknąć!

Pierwsze materiały prezentują się naprawdę atrakcje, ale dopiero początek i dalszy rozwój w ramach Wczesnego Dostępu odpowie nam na pytanie, czy doczekamy się kolejnego hitu, czy też rynek po prostu przywita nową propozycję w podobnym stylu.

Norland nie ma obecnie daty startu Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners