Horyzont: Rozdział 1, nowy zwiastun filmu Kevina Costnera, nagrodzonego oklaskami w Cannes

lubiegrac newsy filmowe Horyzont: Rozdział 1, nowy zwiastun filmu Kevina Costnera, nagrodzonego oklaskami w Cannes
Horyzont: Rozdział 1, nowy zwiastun filmu Kevina Costnera, nagrodzonego oklaskami w CannesAgata Dudek | 23 maja 2024, 23:00

Już pod koniec czerwca przewidziana jest premiera kolejnego westernu, w którym na ekranie zobaczymy Kavina Costnera, który oprócz głównej roli, stanął także za kamerą. Film nosi tytuł Horyzont: Rozdział 1 i zapowiada się na kinowy hit. Zanim sami będziemy mogli sprawdzić jak film się prezentuje, Monolit Films, polski dystrybutor filmu podzielił się z nami polskim jego zwiastunem.

Horyzont: Rozdział 1 to film, który miał swoją premierę na festiwalu w Cannes. Miało to miejsce w miniony weekend. Widownia zachwyciła się filmem, który w polskich kinach pojawi się już pod koniec czerwca. Tymczasem możemy sprawdzić jak produkcja prezentuje się polski zwiastun filmu. 

Zapoznaj się również z: Call of Duty Black Ops 6 nadciąga! Powoli rusza kampania marketingowa nowej odsłony!

O czym jest Horyzont: Rozdział 1?

Fabuła Horyzont. Rozdział 1, filmowego westernu skupia się wokół marzycieli, którzy przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych. Mają nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, muszą mierzuć się z własnymi słabościami. Przeszkodą jest także  gniew natury. Są jednak niestrudzeni w drodze ku wymarzonemu celowi. 

Historia Horyzontu zaczęła się 35 lat temu i nie mogę sobie wyobrazić lepszego od Cannes miejsca, by zaprezentować światu efekt tej wspaniałej przygody. Francuzi zawsze wspierali kino i głęboko wierzyli w sztukę filmową. Tak, jak ja wierzę w swój film, przyznał Costner w trakcie konferencji prasowej w Cannes.

Obsada Horyzont: Rozdział 1

W obsadzie Horyzont: Rozdział 1 znaleźli się: Kevin Costner, (Tańczący z wilkamiRobin Hood: Książę złodziei, Yellowstone), który wcielił się w główną rolę, ale pełni także rolę reżysera i producenta filmu. Po premierze filmu, która miała miejsce na festiwalu w Cannes, kiedy to widownia nagrodziła film 10-minutową owacją na stojąco, zapłakany Kevin Costner żartobliwie stwierdził:

Przykro mi, że musieliście tak długo klaskać, żebym zrozumiał, że powinienem się odezwać

 

W pozostałych rolach: Sienna Miller, Sam Worthington, Jena Malone, Owen Crow Shoe, Tatanka Means, Ella Hunt, Tim Guinee, Danny Huston, Colin Cunningham, Scott Haze, Tom Payne, Abbey Lee, Michael Rooker, Will Patton, Georgia MacPhail, Douglas Smith, Luke Wilson i inni. 

Przeczytaj też: Nie oddalaj się, horror twórców Stranger Things wkrótce w kinach

Kiedy zadebiutuje Horyzont: Rozdział 1?

Horyzont: Rozdział 1 zadebiutuje w kinach 28 czerwca 2024 roku. 

Zwiastun Horyzont: Rozdział 1

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners