HyperX już 20 lat na rynku! Producent przypomina swoją historię oraz zmiany, jakie zaszły w tym czasie

lubiegrac newsy hardware HyperX już 20 lat na rynku! Producent przypomina swoją
HyperX już 20 lat na rynku! Producent przypomina swoją historię oraz zmiany, jakie zaszły w tym czasieTamer Adas | 7 września 2022, 23:50

Nastąpiło oficjalne 20. lecie HyperX, wielkie święto marki sprzętu dla graczy, która przeszła sporą metamorfozę w ostatnich latach.

Dwadzieścia lat... to wielki kawałek historii, w trakcie której HyperX przeszło sporą drogę, rozpoczynając od pamięci dla graczy, przechodząc podział marki, przez przejęcie przez korporację HP, na obecnym stanie, pełnym nagród kończąc.

Obecnie jeden z najważniejszych producentów może się pochwalić wielki uznaniem graczy oraz krytyków, którzy docenili, chociażby modele takie jak Cloud Alpha Wireless, obdarzając je cenionymi nagrodami i tytułami.

Marka zdecydowała się ładnie podsumować soją dotychczasową drogę, jednocześnie przy okazji  tego zdarzenia, prezentując swoje monitory dla graczy: HyperX Armada 25 i HyperX Armada 27.

Firma planuje zorganizować zarówno wydarzenia w sieci oraz na miejscu, ale także na swojej stronie hyperx20, oferuje dedykowane rabaty oraz zniżki, dostępne także poprzez kanały na mediach społecznościowych.

Zapoznaj się także z: HyperX Armada to nowa linia znanego producenta! Nadszedł czas na wejście w segment monitorów!

20 lat to ogromny kamień milowy w historii HyperX. Tak jak w przypadku branży gier, HyperX ewoluował i przeszedł długą drogę. Pierwotnie oferowaliśmy tylko ultraszybkie pamięci do gier. Natomiast dziś projektujemy i produkujemy nagradzane gamingowe zestawy słuchawkowe, klawiatury, mikrofony dla twórców, myszy i akcesoria dla graczy, niezależnie od tego, czy korzystają z PC, konsoli, czy urządzeń mobilnych – powiedział z okazji 20. urodzin marki Daniel Kelley, globalny szef marketingu HyperX. – Jesteśmy bardzo dumni z dorobku, który stworzyliśmy w ciągu ostatnich dwóch dekad. Wsłuchiwaliśmy się w zmieniające się potrzeby graczy na całym świecie. Wyciągaliśmy wnioski z każdego produktu, który wprowadzaliśmy na rynek, aby mieć pewność, że są coraz lepsze. Przesuwamy granice i rzucamy wyzwanie wyobrażeniom o gamerach poprzez współpracę i zacieranie granic pomiędzy grami a innymi dziedzinami, w tym muzyką i filmami. Gaming nie jest już czymś niszowym, ale częścią życia każdego człowieka. W końcu, to nie tylko fani, partnerzy i branża sprawiły, że HyperX jest tym, czym jest dzisiaj. Sprawił to także talent, który HyperX wspiera i pielęgnuje wśród swoich pracowników w przeszłości i obecnie, aby konsekwentnie podnosić poziom gry i wyznaczać nowe standardy – dodał Kelley.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: rocznica, hyperX,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners