id Software pracuje nad nową wersją silnika. Kolejny Doom będzie działać na id Tech 8

lubiegrac news id Software pracuje nad nową wersją silnika. Kolejny Doom będzie działać na id Tech 8
id Software pracuje nad nową wersją silnika. Kolejny Doom będzie działać na id Tech 8somnambulik | 18 września 2023, 20:09

Studio odpowiedzialne za Doom najprawdopodobniej pracuje nad nowym silnikiem do swojej gry. Nieostrożność jednego z pracowników ujawniła powstawanie id Tech 8.

Doom to jedna z najbardziej rozpoznawalnych strzelanek, seria została zapoczątkowana jeszcze w roku 1993, a w 2016 doczekała się rebootu, który został bardzo dobrze przyjęty. Szybka i bardzo brutalna rozgrywka to coś, czego gracze chcieli i coś, co bardzo przypadło im do gustu. Czy krwawe zabijanie demonów przy akompaniamencie ciężkich brzmień może się nie podobać? W roku 2020 swoją premierę miała kolejna część, czyli Doom Eternal.

Działał on na autorskim silniku id Software o nazwie id Tech 7. Studio wspominało już o tym, że myśli nad ulepszeniem, ale nie pojawiły się żadne konkrety. Ostatnio jednak jeden z pracowników wstawił na swojego LinkedIna informację, której wstawić nie powinien.

Przeczytaj też: Problemy w Ubisoft Montreal? Powrót do biura miał się stać zarzewiem konfliktu w słynnym studiu!

Philip Hammer, programista id Software, który pracuje w studiu od 2019 roku, wpisał na swoim profilu na LinkedIn, że pracuje przy id Tech 8. Później zostało to zmienione po prostu na id Tech bez żadnego numerka, ale wszyscy doskonale wiemy, że w internecie nic nie ginie. Jeden z użytkowników twittera, który jest job spotterem, zrobił zrzut ekranu profilu Philipa Hammera jeszcze zanim usunięto cyferkę.

Timur222, bo tak nazywa się ten człowiek, wrzucił na swój profil screenshot z informacją o nowym silniku. Post został później jednak usunięty, ale powstał nowy. Timur222 zapostował informację, że usunął swój post o id Tech 8, bo został o to poproszony.

 

deciced to remove the id Tech 8 post of mine. Been asked - Timur222

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners