Monitory iiyama od teraz odnajdziemy w Punkcie Zwrotnym w Warszawie

lubiegrac newsy hardware Monitory iiyama od teraz odnajdziemy w Punkcie Zwrotnym w Warszawie
Monitory iiyama od teraz odnajdziemy w Punkcie Zwrotnym w Warszawieredakcja | 24 października 2023, 09:55

Firma iiyama dalej intensywnie stawia na ekologię, czego najlepszym przykładem jest współpraca z organizacją Punkt Zwrotny z Warszawy, to właśnie w tym miejscu odnaleźć można obecnie wyświetlacze japońskiego producenta.

W ciągu roku produkowany jest aż 62 milionów ton odzieży, a jednocześnie przy tym powstają liczne odpady oraz zużywane są spore ilości zasobów, co wraz z rozwojem różnego typu mody stanowi spore obciążenie dla natury. Odpowiedź na między innymi ten efekt jest warszawskie EkoCentrum.

Zapoznaj się również z: Jakie są i co oznaczają certyfikaty oraz atesty na rynku monitorów?

Punkt Zwrotny jest miejscem, gdzie nie tylko dba się o zrównoważenie mody, ale także o edukację najmłodszych, za darmo poprzez gry oraz zabawy starają się dotrzeć do dzieci i nastolatków, spędzających większość czasu w sieci.

W trakcie weekendów przygotowywane są między innymi specjalne atrakcje oraz warsztaty, spotkania czy bazarek wymiany ubrań, współpracując z innymi organizacjami ekologicznymi.

Działalność ekologiczną iiyamy doceniło EcoVadis, które wyróżniono markę specjalną, platynową odznakę, przyznawaną jedynie 1% firm z przeszło 90 tysięcy z całego świata, doceniając spory wkład.

Przeczytaj też:

 

Jeśli i tak mam umrzeć to niech to będzie w modnych butach” - powiedział nam podczas wywiadów pewien nastolatek. To był impuls do stworzenia alternatywnej formy edukacji ekologicznej. Gra, współpraca, dobra grafika, multimedia i ekspercka wiedza przekazana w interaktywnej formie to składowe przepisu na Punkt Zwrotny - zaprasza Małgosia Żmijska z fundacji Mamy Projekt. -

Naszą misją w iiyama jest umożliwienie użytkownikom interakcji z otaczającym ich światem, ale rozumiemy też znaczenie prowadzenia działalności z myślą o środowisku i wiemy, że nasze obowiązki wykraczają poza same produkty. To właśnie dlatego ciągle doskonalimy nasze praktyki środowiskowe i aktywnie wspieramy liczne proekologiczne inicjatywy i organizacje - Robert Tomaszewski.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: monitor, iiyama,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners