Ile czasu zajmie osiągnięcie setnego poziomu w Diablo IV? Zastępca reżysera gry twierdzi, że potrwa to ponad 150 godzin!

lubiegrac news Ile czasu zajmie osiągnięcie setnego poziomu w Diablo
Ile czasu zajmie osiągnięcie setnego poziomu w Diablo IV? Zastępca reżysera gry twierdzi, że potrwa to ponad 150 godzin!Maciej Gaffke | 26 kwietnia 2023, 15:45

Zastępca reżysera Diablo IV, Joseph Piepiora, w mediach społecznościowych podał przybliżony czas zdobycia setnego poziomu w grze. Przeciętny gracz będzie musiał poświęcić bardzo wiele godziny, aby osiągnąć szczyt.

Wokół Diablo IV ostatnio bardzo wiele się dzieje. Nic dziwnego, w końcu wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana premiera gry. Jednak jeszcze przed tym czerwcowym debiutem gracze zdążą ponownie wziąć udział w testach. Blizzard Entertainment zapowiedziało je na połowę maja.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Przedstawiciele Blizzarda już kilka razy wypowiadali się o czasie potrzebnym do osiągnięcia setnego poziomu, ale nie były one jednoznaczne. Sprawę wyjaśnił zastępca reżysera gry, Joseph Piepiora, za pośrednictwem Twittera.

Jeden z użytkowników poprosił Piepiora o doprecyzowanie czasu potrzebnego na zdobycie maksymalnego poziomu. Pracownik Blizzarda odpowiedział, że zajmie to ponad 150 godzin dla przeciętnego gracza. Szykuje się zatem długa podróż dla wszystkich wielbicieli serii.

Przypomnijmy, że uczestnicy beta-testów nie będą mogli przenosić swoich postępów do pełnej wersji gry, otrzymają oni jedynie nagrody. Wszyscy użytkownicy będą więc startować z tej samej pozycji.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/diablo-4-average-players-will-take-150-hours-to-hit-level-100-per-associate-director

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners