illucid, interaktywny przygodowy film, kolejna gra od twórców The 13th Doll: a fan Game od The 7th Guest!

lubiegrac news illucid, interaktywny przygodowy film, kolejna gra od twórców
illucid, interaktywny przygodowy film, kolejna gra od twórców The 13th Doll: a fan Game od The 7th Guest!Agata Dudek | 23 listopada 2022, 19:00

illucid, interaktywny przygodowy film, kolejna gra od twórców The 13th Doll: a fan Game od The 7th Guest!. Wkrótce rusza kampania Kickstarter gry. 

Attic Door Productions, niezależny twórca przygodówek i filmów interaktywnych zapowiada nowy tytuł, który jest kontynuacją  The 13th Doll: A fan Game of The 7th Guest!. Gra będącą raczej interaktywnym przygodowym filmem nosi tytuł illucid.

Zapoznaj się także z: Christmas Bloody Christmas, slasher o morderczym robotycznym Mikołaju na zwiastunie

Attic Door Productions, deweloper znany z tworzenia gier będących interaktywnymi filmami, nastawionymi na decyzje i znaczące wybory graczy, ogłasza swój nowy projekt. Będzie to podobnie jak The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest, ich poprzednia gra, tytuł w którym zobaczymy aktorów, staniemy przed ważnymi wyborami, decydującymi o grze i zbudujemy jej historią. illucid nie ma jeszcze swojej daty premiery, ale już wkrótce gra startuje ze swoją kampanią finansową na Kickstarterze.

illucid to klasyczna fikcja interaktywna, interaktywny film, w którym poprzez dokonywane w grze wybory i decyzje historia zmienia, doprowadzając do jednego z wielu zakończeń i innych losów bohaterów. Twórcy wspominają, że planują dodać do rozgrywki serię zagadek, które również, podobnie jak decyzje, wpłyną na rozwój fabuły.

Przeczytaj również:

 

A ta koncentruje się wokół Alexa, który po nocnej libacji, imprezie pełnej narkotyków i rock & rolla budzi się u boku zamordowanej Rose, początkującej gwiazdy rocka, która ginie w wieku 27 lat. Alex jest jej chłopakiem i w toku policyjnego śledztwa, to on jest głównym podejrzanym. Zostaje poproszony o zidentyfikowanie ciała, poprzez zdjęcia licznych tatuaży na ciele Rose. Każdy z nich to część, fragment historii jej życia. To dzięki nim Alex musi dowiedzieć się co tak naprawdę się wydarzyło i kto zabił Rose. Może to obsesyjny fan, może tatuażysta, a może on sam. A może to, co widzi to tylko narkotyczna halucynacja. Alex będzie musiał dowiedzieć się, co jest prawdą, a co fałszem. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC. Na razie nie znana jest nam jej data premiery.

Odwiedź stronę gry

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: illucid
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners