Galactic Annihilation Inc. zapowiedziało Industrial Annihilation, projekt rozwijający ideę za ich Planetary Annihilation!

lubiegrac news Galactic Annihilation Inc. zapowiedziało Industrial Annihilation
Galactic Annihilation Inc. zapowiedziało Industrial Annihilation, projekt rozwijający ideę za ich Planetary Annihilation!Tamer Adas | 22 października 2023, 21:45

Studio Galactic Annihilation Inc. oficjalnie zapowiedziało Industrial Annihilation, projekt rozwijający ideę stojącą za ich poprzednim tytułem w postaci strategii Planetary Annihilation! Rozpoczyna się zbiórka na tytuł, w którą można zainwestować oraz przygotować się na Wczesny Dostęp.

Oficjalnie na platformie StartEngine rozpocznie się zbiórka w postaci możliwości zainwestowania w projekt, jakim będzie świeżo zapowiedziana strategia Industrial Annihilation, która będzie kolejnym tytułem od zespołu, który kilka lat temu wydał generalnie solidnie przyjęte Planetary Annihilation.

Przeczytaj również z: Targi CES otrzymują kolejne rozwinięcia, w związku z czym przed 2024 roku odbędzie się jeszcze jedna edycja Tech Trends!

Amerykańskie studio przygotowuje po raz kolejny strategię, w której istotną role odgrywają nie tylko pojedynki jednostek, ale także odpowiednie przygotowanie, pozyskiwanie zasobów oraz budowa budynków, otwierających różne ścieżki rozwoju.

Opublikowany zwiastun ukazuje chęć trzymania się blisko znanego stylu graficznego, który w pustynnych warunkach świetnie się uzupełnia z nastaniem na walkę z przemysłowym gigantem ze stali oraz gorącego ognia.

Przygotowywana jest pełnoprawna kampania dla pojedynczego gracza, zestaw różnych frakcji, dodatkowych modeli rywalizacji oraz podstawy pod zacięte pojedynki wieloosobowe, bazując na pełni głębi gatunku strategii w czasie rzeczywistym.

Industrial Annihilation zagości początkowo we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners