INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT, Hell Let Loose z nocnymi walkami, Oddworld Soulstorm zmierza na Switcha, startuje Hearthstone Grandmasters - Krótkie Info

lubiegrac news INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT, Hell Let Loose z nocnymi
INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT, Hell Let Loose z nocnymi walkami, Oddworld Soulstorm zmierza na Switcha, startuje Hearthstone Grandmasters - Krótkie InfoTamer Adas | 21 lipca 2022, 09:55

INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT, Hell Let Loose z nocnymi walkami, Oddworld Soulstorm zmierza na Switcha, startuje Hearthstone Grandmasters. Więcej w Krótkie Info!

Na rynku pojawia się nowa karta graficzna INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT, propozycja mająca zapewnić dobre wyniki oparte o architekturę Turing 12 nm o minimalnym rozmiarze z pojedynczym wentylatorem.

 

Oddworld Soulstorm doczekało się zapowiedzi wersji na konsolkę Nintendo Switch, która ma zadebiutować jeszcze tej jesieni!

 

Hell Let Loose doczekało się premiery map w wersji nocnej oraz wieczornej, które znacząco mogą zmienić wiele strategii. Nadszedł czas na sporą zmianę w odbiorze strzelanki!

 

Zapoznaj się także z:

 

Już jutro startują zawody Hearthstone Grandmasters, w których udział weźmie 16. najlepszych graczy z całego świata, którzy sprawdzą karciankę oraz wezmą udział w atrakcjach towarzyszących.

 

Za sprawą festiwalu Steam VR możemy delektować się grą Green Hell VR do 1 sierpnia tego roku w cenie obniżonej o aż 20%!

 

Redout II doczekał się swojej premiery na Switchu, gdzie gracze mogą sprawdzić dynamiczne wyścigi przyszłości!

 

Zapraszamy również do:

 

Studio Demolish Games zapowiedziało, że od 19 sierpnia będzie się można zapoznać z wersją demonstracyjną nadchodzącego symulatora Demolish & Build 3, który ma zadebiutować w przyszłym roku (w jego pierwszej połowie).

Demolish & Build 3: Excavator Playground jest demem technologicznym przedstawiającym nowy system zniszczeń i poruszania się pojazdami budowlanymi. Gracz steruje w nim koparką wyburzeniową wyposażoną w nożyce do cięcia betonu, a do swojej dyspozycji ma "plac zabaw", w którym może np. zniszczyć drewnianą szopę, betonowy parking oraz pokonać różnego rodzaju tory przeszkód – od zwykłej trasy na placu po platformy, na które musi się wspinać - mówi Paweł Dywelski, CEO Demolish Games. 

Już dziś zachęcam do zapisywania się na wishlistę Demolish & Build 3 na Steam, a już 19 sierpnia zaprezentujemy wersję demo naszego flagowego tytułu. Dajemy graczom również możliwość zaangażowania się w tworzenie tej gry poprzez wymianę doświadczeń na naszym kanale Discord. Zależy nam na bezpośrednim feedbacku, ponieważ dzięki niemu będziemy mogli szczegółowo dopracować pełną wersję naszej gry - dodaje Paweł Dywelski.

 

Już niebawem będzie się Sierpniowy Dzień Społeczności Pokemon GO, który 17 sierpnia odbędzie się we Wrocławiu (galeria Wroclavia) oraz w Warszawie (Elektrownia Powiśle).

 

Microsoft ogłosił  akcję Power Your Dreams, za sprawą której gigant zamierza wspierać sportowe inicjatywy w wersji kobiecej, jednocześnie wspierając organizacje: Mamba & Mambacita Foundation i  Girls Who Code.

 

Przeczytaj też:

 

Century: Age of Ashes doczekało się przesunięcia debiutu na konsolach PlayStation, przez co premiera odbędzie isę dopiero latem 2022 roku (w późniejszym okresie).

 

Rigid Force Redux doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na Androida, którą został dzień 11 sierpnia bieżącego roku.

 

Tinkertown doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, usprawniającej działanie poszczególnych klas oraz walkę jako taką.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners