Co zaoferują graczom karty graficzne INNO3D GeForce RTX 40 SUPER?

lubiegrac newsy hardware Co zaoferują graczom karty graficzne INNO3D GeForce RTX 40 SUPER?
Co zaoferują graczom karty graficzne INNO3D GeForce RTX 40 SUPER?Tamer Adas | 13 stycznia 2024, 11:15

INNO3D był jednym z wielu ostatnich producentów, który zdecydował się zaprezentować karty graficzne z rodziny GeForce RTX 40 SUPER. Nowe jednostki z pięciu serii mają zaoferować graczom znakomitą wydajność, wysoką kulturę pracy czy zmniejszoną długość.

INNO3D wprowadza na rynek trzy nowe karty graficzne GeForce: RTX 4080 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER, które będą dostępne w różnych wariantach, takich jak iCHILL Frostbite, iCHILL Black, iCHILL X3, oraz w bardziej konwencjonalnych edycjach X3 i Twin X2.

GeForce RTX 4080 SUPER dostępna będzie z chłodzeniem wodnym z linii iCHILL Frostbite oraz iCHILL Black. Frostbite Ultra cechuje się natomiast kompaktową konstrukcją, miedzianą chłodnicą, aluminiową płytą osłaniającą oraz podświetleniem LED ARGB. Frostbite Pro wyróżnia się sekcją VRM 20+3 i elementami z miedzi chromowanej, podczas gdy wersja iCHILL Black stawia na hybrydowe rozwiązanie AiO.

Przeczytaj też:

 

W serii iCHILL X3 znajdą się wszystkie modele RTX 40 SUPER, oferując trzy wentylatory 98 mm, dużą komorę parową i podświetlenie zgodne z popularnymi systemami RGB. Również modele INNO3D X3 OC wyróżniają się trzema wentylatorami 98 mm, solidnym radiatorem i stonowanym designem.

GeForce RTX 4080 SUPER pojawi się także w unikalnych wariantach X3 OC White i X3 Dual Slot, które oferują odpowiednio białą obudowę z podkręconymi zegarami i chłodzenie z dziewięcioma rurkami cieplnymi oraz odchudzony system chłodzenia z rotorami 96 mm i siedmioma rurkami cieplnymi.

Na koniec, dla entuzjastów poszukujących bardziej oszczędnych opcji, INNO3D przedstawia GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER w kompaktowych edycjach Twin X2 OC White + Twin X2 (OC) z dwuslotowym chłodzeniem, dwoma wentylatorami 88 mm i pięcioma rurkami cieplnymi.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners