Efektowna, biała karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB iCHILL X3 White trafi na rynek!

lubiegrac newsy hardware Efektowna, biała karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB iCHILL X3 White trafi na rynek!
Efektowna, biała karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB iCHILL X3 White trafi na rynek!Tamer Adas | 29 października 2023, 07:15

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB iCHILL X3 White, ciekawy oraz pięknie się prezentującą jednostkę z niezłym stosunkiem pomiędzy wydajnością, jakością oraz ceną.

INNO3D - opis karty graficznej

W sprzedaży pojawiła się karta graficzna INNO3D, nowy i efektownie prezentujący się model dla graczy poszukujących atrakcyjnej jednostki z wysokiej jakości chłodzeniem, świetną wydajnością oraz dobrą ceną, zapewniającą szansę do delektowania się najnowszymi grami.

Przeczytaj też:

 

Nowa jednostka bazująca na rdzeniu AD106 w 5nm procesie technologicznym, oferująca 4352 jednostki CUDA potrafiącymi dosięgnąć 2595 MHz w ramach trybu Boost, co stanowi rezultat 60 MHz lepszy względem podstawowych modeli z rodziny RTX 4060 Ti.

Świeży model oferuje pełne wykorzystanie rdzeni ray tracing 3. generacji oraz odpowiedników Tensor 4. generacji, dzięki czemu możliwe jest delektowanie się wsparciem technologii DLSS 3.0.

Pięknie prezentująca się biała karta oferuje złącze HDMI 2.1a oraz aż trzy odpowiedniki DisplayPort 1.4a, które w trzyslotowej konstrukcji będą bezpieczne oraz ładnie się uzupełniają z cennym i efektownie prezentującym się backplate'em.

Cena i data premiery INNO3D

Karta INNO3D zadebiutowało w cenie wynoszącej około 2200 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners