Inter Mediolan nie pojawi się w serii EA Sports FC? Konami oficjalnie z prawami do włoskiego klubu!

lubiegrac e-sport Inter Mediolan nie pojawi się w serii EA Sports FC? Konami
Inter Mediolan nie pojawi się w serii EA Sports FC? Konami oficjalnie z prawami do włoskiego klubu!Kamil Adas | 3 lipca 2022, 21:05

Inter Mediolan podpisał z Konami prawa do włoskiego klubu, który zadebiutuje dla graczy od sezonu 2024/25.

Oficjalnie wydawcy gry piłkarskiej eFootball Konami z prawami do włoskiego klubu Interu Mediolan. Włoski klub będzie dostępny od sezonu 2024/25 oraz będzie dostępna tylko w eFootball do czasu nieokreślonego.

Zapoznaj się też z: FIFA oficjalnie staje w szranki rywalizacji EA Sports! Czy pojawią się jednak kolejne części słynnej serii FIFA?

To nie pierwszy taka zmiana, gdyż w ostatnich latach wiele włoskich klubów, jak Juventus, Roma czy Napoli podpisuje prawa z Konami. Niestety przez taką zmianę Inter Mediolan zobaczymy ostatni raz w nadchodzącej FIFIE 23.

Następnie Electronic Arts, będzie zobowiązane do zmiany nazwy oraz herbu w następnych edycjach cyfrowej serii piłkarskiej. Wspomnieć również można o braku praw do nazwisk i twarzy zawodników włoskiego klubu Konami, co pozwala na umieszczenie ich w innych tytułach piłkarskich.

FIFA 23 zmierza na 2022 rok. EA Sports FC ma zostać wydane w 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/07/efootball-snags-exclusive-rights-to-inter-milan-from-2024-25-season

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners