Islets, platformowa gra akcji do odebrania na Epic Games Store

lubiegrac news Islets, platformowa gra akcji do odebrania na Epic Games Store
Islets, platformowa gra akcji do odebrania na Epic Games StoreAgata Dudek | 28 marca 2024, 18:45

Dziś do godziny 17-tej mogliśmy dodać do swojej biblioteki dwie darmowe gry, którymi były: Call of the Wild: The Angler i Invincible Presents: Atom Eve. Dziś, czyli jak w każdy czwartek, o tej samej godzinie, przyszedł czas na kolejnego gratisa. Tym razem platforma Epic Games Store zdecydowała się na udostępnienie nam za darmo jednej produkcji. Będzie nią platformówka Islets.

Islets darmową grą na Epic Games Store

Jak w każdy czwartek, od godziny siedemnastej na Epic Games Store czeka na nas kolejny gratis. W zeszłym tygodniu mogliśmy dodawać do swojej biblioteki dwie gry: Call of the Wild: The Angler i Invincible Presents: Atom Eve. Dziś, już od niecałych dwóch godzin nasza biblioteka wzbogaci się o jeden tytuł. Tym razem będzie to platformowa gra akcji, w rysunkowym stylu, zatytułowana Islets.

Zapoznaj się także z: itchi.io i Epic Games Store na Xboxach? Phil Spencer zaskoczył swoją wypowiedzią!

Czym jest Islets?

Islets to przygodowa gra akcji, w platformowym stylu, której stworzeniem zajął się niezależny twórca Kyle Thompsona. Produkcja została wydana dzięki Armor Games Studios.  Jest to tytuł stworzony w stylu metroidvanii. Wcielamy się w Iko, któremu przyjdzie się zmierzyć z wyzwaniami na ręcznie malowych wyspach, i stawić czoła wielu bardzo groźnym potworom. 

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition i Thief darmówką na tydzień: od 4 do 11 kwietnia 2024 roku

Wraz z możliwością odebrania kolejnej darmowej gry na Epic Games Store, dowiedzieliśmy się, co odbierzemy i dodamy do swojej biblioteki już za tydzień. Wiemy, że tym razem będzie to dwie gry. Nasza biblioteka powiększy się o The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition i Thief.

Zapoznaj się także z: Na GOG-u trwa Promocja Speedrunuj TE GRY wraz z wieloma świetnymi przecenami!

Czym jest The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition i Thief?

The Outer Worlds Spacer’s Choice Edition to gra stworzona przez studio Obsidian Entertainment, wydana dzięki Private Division, klasyczna gra akcji z elementami RPG - strzelanka, która jest zremasterowaną grą The Outer Worlds, wersją podstawową plus dodatki. 

Thief to przygodowa gra akcji, skradanka i symulator, stworzona przez Eidos-Montréal, wydana dzięki Eidos Interactive Corporation, która jest nową odsłoną serii, w której będziemy się skradać i badać miasto, wcielając się w Gerretta, mistrza złodziei. 

Epic Games Store - pobierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners